2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821855 بازدید | 669234 پست
عزیزمی قربون دهنت فقط شما که داری دعا میکنی بیزحمت دو تاش کن 😬  من پرتوقعم از خدا د ...

ای جاانم، انشالله دوقلو دار شی، ولی بارداریت راحت و بی دغدغه باشه   

تو مطب یه خانمی دوقلو باردار بود، ماشالله هم وزن بچه هاش عالی بود، هم میگفت اصلا اذیت نشدم تا همین هفته هم هر روز سرکار بودم. دو هفته بعد زایمان داشت. انشالله قسمت شما همون مدلی باشه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای گلم پای چپم کاملا بی حس میشه وقتی دراز میکشم. دستم خفیف تر. یه مقدار نفس و انرژی هم کم میارم. در همین حد که تا دستشویی میرم. به سمت چپ که میخوابم بهتر میشه ولی کمر درد امانم نمیده زیاد بتونم یه طرف بخوابم.  به خاطر پروژسترونه؟

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
ای جاانم، انشالله دوقلو دار شی، ولی بارداریت راحت و بی دغدغه باشه     تو مطب یه خانمی دو ...

دارچين جون از چند هفته شكمت اومد بالا؟ من چندروزه رو به بالا كه ميخوابم رحمم سفت و برامده ميشه طبيعيه؟ انگاري يه حالتي كه داره كش مياد😞بعدش تو تهوع هم داشتي؟ من صبح موقع مسواك و داغ كردن نون فقط تهوع دارم نميدونم اينا طبيعي هستن يا نه😩😩

خداياشكرت....❤️ 
2728
دوستای گلم پای چپم کاملا بی حس میشه وقتی دراز میکشم. دستم خفیف تر. یه مقدار نفس و انرژی هم کم میارم. ...

عزيزم انشالله كه خيره به سمت چپ كه ميخوابي يه بالشت پشتت بذار يه حالت تكيه گاه براي خودت درست كن منم زياد ميخوابيدم به پهلو خشك ميشد كمرم برميگشتم رو به بالا ميخوابيدم پاهامم بالا ميذاشتم

خداياشكرت....❤️ 
عزيزم انشالله كه خيره به سمت چپ كه ميخوابي يه بالشت پشتت بذار يه حالت تكيه گاه براي خودت درست كن منم ...

میترسم گلم. مشکلی نیست؟ از دیروز بعد انتقال اینجوری شدم. پای چپم وحشتناک بی حسه و گاهی دست چپم. الان دمر خوابیدم پامو بالا گذاشتم بهتره. میترسم لخته شدن خونم باشه

2740
دوستای گلم پای چپم کاملا بی حس میشه وقتی دراز میکشم. دستم خفیف تر. یه مقدار نفس و انرژی هم کم میارم. ...

عزيزم  يه قدم بزن توخونه چون ميگن استراحت مطلق هم خوب نيست بايد خون رساني صورت بكيره زينبي جان هم كفن استراحت مطلق خوب نيست اصلا

عزيزم  يه قدم بزن توخونه چون ميگن استراحت مطلق هم خوب نيست بايد خون رساني صورت بكيره زينبي جان ...

راه میرم هر یکی دو ساعت ولی نفس ندارم زیاد

سلام دوستان توی مرکز مام دکتر منتظری یه سونو و یه آزمایش برام نوشته بودن و یه آزمایش اسپرم برای شوه ...

عزیزم تنها چیزی که از مام میدونم اینکه ظاهرا به کمتر کسی تقویتی میدن خودت برایه تقویت تخمکت دارو بگیر اوابوست کیوتن اینوفولیک 

آهااان باشه حتمااا میگم بهش  من اصلا نمیدونم این آزمایش دادم یا نه  جای خاصی باید بری بر ...

عزیزم اگه لیست آزمایشهای ایمنی و انعقادی رو میخای دوستان قبلا اینو گذاشتن

Protein c

Protein s

Anti thrombin III

APCR

Homocystein

Beta 2 Glycoprotein (IgG)

Beta 2 Glycoprotein (IgM)

Igm

IgA

CD4

CD8

CD4/CD8

CD16

CD56

CD16+CD56

CD5

CD19

CD5+CD19

CD69

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
دارچين جون از چند هفته شكمت اومد بالا؟ من چندروزه رو به بالا كه ميخوابم رحمم سفت و برامده ميشه طبيعي ...

عزیزم شکمم تقریبا حوالی سونو آنومالی یکم برجسته شد. یعنی اون موقع مجبور شدم شلوار یه سایز بزرگتر بخرم.

الان حدود 10 هفته ای نه؟ یادم نیست اون موقع سفت شده باشه ولی الان خیلی سفته و پوستش میکشه :)) فکر نمیکنم جای نگرانی باشه. شاید انشالله نی نی های تو تپلی ترن. مال من که ریزه میزه اند   

من خداروشکر تهوع نداشتم، اما شنیدم مسواک زدن معمولا برای باردارها تهوع میاره. ولی کلا این که به چه چیزهایی تهوع داشته باشی برای آدم به آدم فرق داره. همش هم طبیعیه. اصلا نگران نباش. به قول بچه ها تو بارداری شاخ هم در بیاری طبیعیه   

مدل پیاده روی راه نرو. همین که بری آشپزخونه یه چی برداری بخوری. در این حد هم نفست میگیره؟ خدایی نکرد ...

نه عزیزم. اره در همین حد میرم. نه نداشتم عزیزم. موقع پانکچر هم که سنگین شده بودم همینطور بودم. فک کنم به خاطر تغییرات هورمونیه