2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821929 بازدید | 669234 پست
نه  گلم قطع کن هیچی نمیشه

خییییییییلی ممنونم ازت که جواب میدی گلم  

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
دارچين جون از چند هفته شكمت اومد بالا؟ من چندروزه رو به بالا كه ميخوابم رحمم سفت و برامده ميشه طبيعي ...

سلام چیکا جون خوبی عزیزم 

نی نی های نازت چطورند😍😍

شما استرادیول هنوز  هم استفاده میکنی ؟ 

پروژسترون چقدر در روز داری؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من تحت نظر دکتر علیرضایی هستم دوروز از تاریخ پریودم گذشته اما پریود نشدم دیروز رفتم پیشش من ...

عزیزم اصلا نگران نباش 😉 😉 😉 😉 

هر چی بهت گفتن رو دقیق انجام بده و با سیکل کسی دیگه مقایسه نکن چون یه عالمه روش هست واسه انتقال 

کلا تو علم پزشکی از کلی مسیر میشه رسید به نتیجه حالا گاهی یک مسیر خاص برای یک نفر بهتر جواب میده خیالت راحت 

2731
سلام دوستای خوبم  ی سوال داشتم کسی میدونه هزینه آزمایش های ایمنی و انعقادی چقده ؟ من دوبار ان ...

سلام عزیزم خوبی‌؟ والا هزینه که من سال 97 انجام دادم اون موقع 1400 شد آزمایشگاه کاج

ولی برو رویان متخصص ایمنی وقت بگیر اون برات مینویسه

عزیزم اصلا نگران نباش 😉 😉 😉 😉  هر چی بهت گفتن رو دقیق انجام بده و با سیکل کسی دیگه مقایسه ...

ممنونم عزیزم

انشالله خیره آخرش

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
بچه هاي سندروس دارن بي اندازه بي آزار ودوست داشتني ان يكي از اشناهاي ما اون موقع كه ازمايش غربالگري ...

آره گلم خیلی بچه های خوب و بی آزاری هستن ولی مشکل فقط iq این بچه ها نیست، اینها مشکلات قلبی عروقی شدید هم دارن اغلب و کلی مشکلات دیگه که واقعا برای پدر و مادر سخته و برای جامعه پر از خرج الکی و خیلی وقتا عمر کوتاهی دارن

خیلی دردناکه خیلی 😭😭😭😭

متاسفانه الان اگر مادری بخواد غربالگری کنه خودش باید هزینه بده و اگر سر این مصوبه مسخره بچه ایی با این مشکل به دنیا بیاد دولت ذره ایی کمک نمیکنه و تمام مخارج پای خانواده میفته که اغلب نمیتونن پرداخت کنن و بچه رو رها میکنن 🥺🥺🥺🥺😢😢😢😢

خدا نبخشه افراد بی علم و تخصص و متعصب رو که بدون مطالعه قانون تصویب میکنن

2740
چقد این پیامتون زینبی جون منو آروم‌ کرد آخه منم کیست آندو دارم واقعا باورم نمیشه اولین بار مثبت شدی ...

عزیزم 😍😍😍😍 آره منم باورم نمیشد چند تا دیگه از دوستان هم مثل من بودن و بدون جراحی مامان شدن

ولی گاهی جراحی قبل از انتقال لازم هست مثل وقتی تومور مارکر ها مناسب نیست یا بعد از چند انتقال منفی

این بنده خدا هفته 12 سلفری داد  الان هفته 16 هست، آمنیوسنتز رو هم هفته 14 فکر کنم

زینبی جون من الان ۹ هفته و دو روز هستم 

همون ۱۲ هفته باید برم آزمایش سلفری؟ 

بعد اینکه این ازمایش همه چی رو نشون میده دیگه؟ 

عزیزم اگه لیست آزمایشهای ایمنی و انعقادی رو میخای دوستان قبلا اینو گذاشتن Protein c Protein s An ...

رای من فقط سی دی 16 و سی دی 56 رو نوشت، گفت بقیه رو نمیخاد، ولی سرم ای وی جی هم گفت باید بزنم برا انتقال ،نمیدونم برا چیه،شما میدونید؟