2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841731 بازدید | 670559 پست
سلام عزیزم هیچ وقت رو به بالا نخواب تو بارداری همیشه به پهلو بخواب  این جوری به نی نی فشار میاد ...

سلام گلم جدي ميگي؟ من تازه ٩ هفته هستم يعني الانم فشار مياد؟

خداياشكرت....❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستای قشنگ خودم. ممنون از احوالپرسیتون، ببخشید تک تک ریپلای نمیکنم. راستش من برای سزاری ...

عزيزم قدم نو رسيده مبارك اولين بجه أتون بود؟  براي   رفلاكس زاويه دار جاشو درست كن  كه سرش هم سطح بدنش نباشه يه كم بالاتر باشه تند تند بهش شير نده  

سلام دوستای خوبم 

ی سوال داشتم کسی میدونه هزینه آزمایش های ایمنی و انعقادی چقده ؟

من دوبار انتقال داشتم اولین بار دوتاسه روزه دومین بار دوتا بلاست ولی منفی شد دکتر گفت این دفعه می خوای بیای زنگ بزن ببین لازمه بری مطب یا نه بنظرتون برم بگم آزمایش هارو برام بنویسه؟رویان میرم من

@زینبی_بابا    

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
سلام عزیزم خوبی؟انتقال دادی؟ان شاالله مادرشی روز چند انتقالی؟

سلام سارا دلارام جون. چطوری عزیزم؟ خوبم گلم. دیروز انتقال دادم. خدا از دهنت بشنوه. برام دعا کن دیگه جنین ندارم.

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
سلام زینبی جون من کلینیک آندومتریوز ابن سینا ویزیت شدم برام تشخیص آندومتریوز دادن و گفتن شدتش زیاده ...

سلام عزیزم خوبی‌؟ گلم تا حالا پانکچر داشتی؟ انتقال دادی؟؟ 

منم اندو گرید 3 داشتم و گفتن عمل، البته تمام تومور مارکر هام نرمال بودن، ذخیره هم 6و خورده ای بود

خلاصه جمع بندی پادمهر پانکچر و بعد جراحی بود، جمع بندی مشایخی این بود پانکچر کنم و دو بار انتقال بدم بعد اگر منفی شد لاپراسکوپی کنم تو همون ابن سینا 

که انتقال اول باردار شدم و تمام اون آندومتریوز منم از بین رفت با بارداری 

حالا شما رو نمیدونم گلم چون CA 125 یه کم بالاتر از رنج هست و چند تا تومور مارکر دیگه هم هست که برات ننوشتن نمیدونم جمع بندی برای شما چی میشه

سلام گلم جدي ميگي؟ من تازه ٩ هفته هستم يعني الانم فشار مياد؟

منم فک کنم سه ماهه بودم ببین میگن به  گردش و خون رسانی بین مادر وجنین فشار میاد 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
عزیزم متاسفانه سندروم داون بود واقعا 😭😭😭😭 باید سقط کنه  خدا صبرش بده

بچه هاي سندروس دارن بي اندازه بي آزار ودوست داشتني ان يكي از اشناهاي ما اون موقع كه ازمايش غربالگري نبود پسرش سندروس داون داره اين پسر يك فرشته بود ولي متاسفانه مادرش رو ازدست داد وبه بهزيستي فرستاده شد هر وقت يادش ميافتم گريه ام ميگيره

2738
سلام به همه دوستای قشنگ خودم. ممنون از احوالپرسیتون، ببخشید تک تک ریپلای نمیکنم. راستش من برای سزاری ...

ای جانم خدا حفظش کنه عزیزی مرسی که به یادمون هستی برامون بازم‌خیلی دعا کن فدات شم.❤❤❤❤

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
خيلي ممنونم كه گفتي عزيزم بيشتر رعايت ميكنم❤️😘

اره عزیزم وقتی پستت رو دیدم دلم نیومد همین جوری رد شم اخه بچه های این جا برای بارداری کلی زحمت میکشن پس بهتر یکم بیشتر از بقیه باردارهای عادی  رعایت کنن انشالله که نی نی های گلت صحیح وسالم بیان بغلت 😘

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
سلام سارا دلارام جون. چطوری عزیزم؟ خوبم گلم. دیروز انتقال دادم. خدا از دهنت بشنوه. برام دعا کن دیگه ...

قربونت گلی الهی بحق همین ماه عزیز خدا ناامیدت نمیکنه و مامان میشی.

منم اینروزا خیلیی دلم می خواد دوباره برم واسه انتقال ولی باز از منفی شدن میترسم از طرفی رژیم هم دارم ۹۰ بودم الان شدم ۸۰ گفتم ۷۵ بشم میرم واسه انتقال واسه همین تلاشم بیشتر شده کمتر تقلب میکنم😊بعدش ۱ ماه دیگه اسباب کشی داریم بعد کلیییی گشتن بالاخره ی خونه کوچولو پیدا کردیم خداروشکر دستشویی فرنگی هم داره و طبقه اوله شوهرم بجز طبقه اول و دستشویی فرنگی راضی نمیشد میگفت انتقال دادیم چی ولی خب خداروشکر ی جایی رو پیدا کردیم

اصلا استرس نداشته باش و خودتو مامان بدون.ان شاالله دوهفته دیگه با جواب مثبت خوشحالمون میکنی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
اره خدابخوادفقط میده توکل بخداکن تونستی قران وختم اینچیزا بردار هم ارامش بگیری هم سرگرم بشی. حالا ای ...

سرکار میرم مهربون اصلا وقت ندارم وگرنه خیلیییی دلم میخواد 😔😔😔😔

میام خونه همش گیر آشپزی و کارای خونم بعدم خستههه میخوابم 

اره اگه خدا بخواد یک شنبه انتقالمه 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
اره عزیزم وقتی پستت رو دیدم دلم نیومد همین جوری رد شم اخه بچه های این جا برای بارداری کلی زحمت میکشن ...

زنده باشي خوش قلب جان اصلا كلا رو به بالا كه دراز ميكشم انگار رحمم داره كشيده ميشه يه حالت خاصي هستش. خيلي ممنونم مهربونم❤️😘

خداياشكرت....❤️ 
2706