2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864220 بازدید | 672320 پست
ای خدا ای خدا به سلامتی عزیزم خدا حفظش کنه پسر گلمون رو نامدار باشه 😍 آخی شیر میدی یاد ما باش چندم ...

فدااات عزیزم‌. حتما. نوزدهم فروردین دنیا اومد

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام عزیزم خوبی؟ یبوست گرفتی؟ وای بیابهت بگم. هروز ناشتا یک مشت بایدازقبل خیس کنی برگه زردالوبخور وی ...

سلام گلم. من خوبم آره. فقط پای چپم هی خوابه. گاهی دست چپم. فقط به سمت چپ میخوابم خوبم. نفس نفس میفتم یه ذره راه میرم یا نشسته ام. وای دستشویی که نگو یکسره شماره یک. شماره دو که هیچی یبوست😂😂😂 پس کلا مال منم جنین هام رفتن که انقدر تو دستشوییم😂

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دارچين جون از چند هفته شكمت اومد بالا؟ من چندروزه رو به بالا كه ميخوابم رحمم سفت و برامده ميشه طبيعي ...

سلام عزیزم هیچ وقت رو به بالا نخواب تو بارداری همیشه به پهلو بخواب  این جوری به نی نی فشار میاد اینو دکترم گفت 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
2731
سلام گلم. من خوبم آره. فقط پای چپم هی خوابه. گاهی دست چپم. فقط به سمت چپ میخوابم خوبم. نفس نفس میفتم ...

اخی عزیزم خب راحت بخواب من دیگه راحت میخوابم امابه شکم نمیخوابم همین. اینهاکه گفتم بخور هروز ببین چی میشی دیروزبیچاره شدما هی دستشویی بودم😖

خخخ اره جنینهای طفلی😂😂😂خودشم من دقیقه اول انتقالم رفتم😅

اخی عزیزم خب راحت بخواب من دیگه راحت میخوابم امابه شکم نمیخوابم همین. اینهاکه گفتم بخور هروز ببین چی ...

اره بخورم این چیزا رو. کار کنه شاید. دستت درد نکنه♥️ خدا هوای دوتامونو تو این ماه رحمت داشته باشه الهی به حق امام زمان ❤️🤲

اره بخورم این چیزا رو. کار کنه شاید. دستت درد نکنه♥️ خدا هوای دوتامونو تو این ماه رحمت داشته باشه ال ...

انشالله عزیزم. فقط من دیروز ازیه موضوهی هی یادم میادتپش قلب میگیرم ویخ میکنم چطور کنترل کنم? جوش نزنم. 

اره عزیزدلم خیس کن بخور ابشم بخور جوری میری که... 

بچه ها من شکمم کار نکرده از دیروز😢 چیکار کنم؟ من روز عادی دو سه بار منظم کار میکرد. عوارض پروژسترون ...

ماهنده جون من بعد انتقال برگه هلو و کیوی ک میخوردم راه مینداخت میخوای ی امتحان بکن

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
انشالله عزیزم. فقط من دیروز ازیه موضوهی هی یادم میادتپش قلب میگیرم ویخ میکنم چطور کنترل کنم? جوش نزن ...

عزیزم فیلم ببین یا کتاب بخون. به خدا توکل کن فقط خداست که آرامش بخش دلهاست♥️🥰

نه عزیزم مشکلی نداره ، مهم دیواره رحم که شرایط مناسبی داشته باشی و ضخامت رحم چقدر باشه  اگه دک ...

مرسی عزیز دلم از دلگرمیت😍😍😍😍😍انشالله که هممون جواب مثبت بگیریم من بار اول انتقاله اگرم خدای نکرده منفی شدم باز تکرار میکنم کنار شما دوستای عزیزم کلی انرژی میگیرم❤❤❤❤

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
سلام به همه دوستای قشنگ خودم. ممنون از احوالپرسیتون، ببخشید تک تک ریپلای نمیکنم. راستش من برای سزاری ...

سلام لیلا جونم مبارک باشه قدم نورسیده الهی صدسال زیرسایه پدرمادر بزرگ شه و دامادش کنی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم فیلم ببین یا کتاب بخون. به خدا توکل کن فقط خداست که آرامش بخش دلهاست♥️🥰

سلام عزیزم خوبی؟انتقال دادی؟ان شاالله مادرشی روز چند انتقالی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 9۵   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706