2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864547 بازدید | 672328 پست
سه روزه بودن گلم دوتا, دکترجنین شناس گفت جنینهای خوبی هستن😍😍😍

خداروشکر عزیزم انشالله با همین جنین های خوب مامان بشی🥰🥰🥰 عزیزم روز چندم برات گذاشتن؟ گفتن کی باید آزمایش بدی؟

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداروشکر عزیزم انشالله با همین جنین های خوب مامان بشی🥰🥰🥰 عزیزم روز چندم برات گذاشتن؟ گفتن کی باید ...

ممنونم توکل بخدا اینبارخیلی امیددارم بهشون خداخودش ناامیدنکنه وشادی ادامه دار باشه. 

روز14بودم انتقال دادم انشالله خدابخواد شب اول قدرمیرم ازمایش امام علی شفاعتت کنن, 11 اردیبهشت

2731
ممنونم توکل بخدا اینبارخیلی امیددارم بهشون خداخودش ناامیدنکنه وشادی ادامه دار باشه.  روز14بودم ...

انشالله عزیزم. برای منم دعا کن. التماس دعا❤️🥰

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
ممنون عزیزدلم دعاکن لطفابرام سرافطاراینها. خداروشکر اره استرس رو بیخیال شو, باورت میشه؟ من اینماه که ...

ان شالله ۹ ماه بعد خبر زایمانت رو میدی. اینقدر دیشب شوک بودم دو تا قرص خوردم تا سر دردم خوب بشه

خدایا شکرت
اهان پس دوهفته زودتر ازمن بوده ...با این حساب منم هفته بعد باید زایمان کنم 😉😉😉

اره ولی تاریخشا میگفت تو سونوی اولم دیرتر بود پریوداش طولانی بودمیگفت نمیدونم تخمک‌گذاری کی بوده

یا رب العالمین
اره ولی تاریخشا میگفت تو سونوی اولم دیرتر بود پریوداش طولانی بودمیگفت نمیدونم تخمک‌گذاری کی بوده

اهان ...نه‌من پریودام همیشه سروقت ودقیقه  ولی بچه ۴روز از پریودیم کوچیکتره 

2706