2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821679 بازدید | 669226 پست
سلام عزیزم خوبی؟ میگم من که tpo ۶۰ هست یعنی مشکل ایمنی دارم؟اصلا متوجه نمیشم دقیق چیه ودرمانش چیه

فکر نکنم ۶۰ خیلی زیاد باشه مال من بالای ۱۰۰۰ بود

تیروئید هم داری؟

فکر نکنم ۶۰ جز بیماریهای ایمنی به حساب بیاد

درمان ایمنی پردنیزولون و سرم ivig میتونه باشه بستگی به تشخیص دکتر داره

خدایا شکرت 🙏🏻❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مجدد به همگی بلاخره امروز با آقای همسر رفتیم برگه رضایتنامه انتقال رو امضا کرد وقت نکرده بود ب ...

دورنگ قرصت؟ اكه دورنكه اون رنگ ديكه اش اثر نداره دكترم كفت فقط ٢١ تا بايد بخوري بقيه اش به درد نميخوره

2731
منم مثه شمام یه ورق کامل بهت داد به من گفت از ۲۸ ام بخور تا ۴ اردیبهشت قطع کن یعنی ۸ روز بعد از د ...

دو ورق داد از  ورقه اول ٢١ تا خوردم تموم شد ورقه دوم دارم استفاده ميكنم تا ٣ ام

عزیزم منو هم راهنمایی میکنی؟ تازه رفتم مرکز مام پیش دکتر منتظری و قرار شده روز اول پریودم برم تا وار ...

عزیزم سوالت خیلی کلیه

ولی کلا به شوهرت اجازه نداه برای درمان سرت منت بذاره

مشکل هردوتونه و هردو تون هم بچه میخواهید. میگه دیگه نمیام یعنی چی؟؟؟؟

تغذیه ات رو سالم کن، فست فود و سرخ کردنی و غذاهایی که کنسرو هستند و نگهدارنده دارن نخور، چیزای شیرین کمتر بخور،  روزی ۸ تا لیوان آب بخور حداقل، اگر میتونی یه ورزشی مثل یوگا بکن که گردش خون تو بدنت خوب باشه

مولتی ویتامین و کیوتن و اینوزیتول بخور

پیاده روی کن

اگر اضافه وزن داری کمش کن، آرامش داشته باش

از دکترت بخواه آزمایش ایمنی و انعقادی بده که خدای نکرده باعث پشیمونی نشه

عجله هم نداشته باش، این پروسه زمانبر هست

به امید خدا خیلی زود نتیجه میگیری

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
سلام مجدد به همگی بلاخره امروز با آقای همسر رفتیم برگه رضایتنامه انتقال رو امضا کرد وقت نکرده بود ب ...

ثمين جان من الان نگاه كردم قرصم ٢١ عددي هست، ٧ تاي ديگش سفيده كه نخوردم، چون قرص نما هست و تاثيري نداره، شماهم ٢١ عددشو بخور

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
2740
عزيزم بايد مراعات داشته باشي، منم ٩٦ بودم دكتر گفت شيريني جات نخورم ولي منم خرما ميخورم، آخرين بار آ ...

منم خیلی کم شیرینی میخورم اصلا چی بشه بخورم بیشتر حس میکنم قندم به خاطر اعصاب و استرسه. پس منم بهشون میگم فدات که گفتی 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
عزیزم سوالت خیلی کلیه ولی کلا به شوهرت اجازه نداه برای درمان سرت منت بذاره مشکل هردوتونه و هردو تو ...

ببخشید شما امریکا انتقال جنین تون چجور بود؟باسونوبود؟قبل وبعدانتقال  چه چیزایی گفت رعایت کنید؟

یا رب العالمین
سلام گلم ایشااللع مثبت میشی فقط امیدتو از دست نده لوبیا سبز بخور قبل انتقال کوکو سیب زمینی زیاد بخور ...

بعد از انتقال؟

چجوری دکترت این نظرو داشته خب خانوما سریع عفونت میکنن

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
ببخشید شما امریکا انتقال جنین تون چجور بود؟باسونوبود؟قبل وبعدانتقال  چه چیزایی گفت رعایت کنید؟

خیلی فرقی با ایران نداشت

با سونو بود

گفت مثل همیشه غذا بخور، ۳ روز استراحت و بعدش مثل همیشه فعالیت کن

ورزش سنگین مثل وزنه برداری و دو میدانی و اینها نکن

دوش بگیر ولی به شکمت آب خیلی داغ نرسون مثلا جکوزی نرو

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
عزیزم دلت رو قرص کن .توکل به خدا .خیلی براتون دعا میکنم .هم شما هم مهربون ۲۱ و هم همه بچه هایی که آر ...

مرسسیییی عزیزدلم ازدعای قشنگت خخخ من که دیگه خودمومامان فرض کردم فقط خداانشالله دست خالی برنگردونه دست میزارم روشکمم برای سلامتیشون سلامت میفرستم و... 

خیلی فرقی با ایران نداشت با سونو بود گفت مثل همیشه غذا بخور، ۳ روز استراحت و بعدش مثل همیشه فعالیت ...

خوب پس همینارا اینجا هم به ما گفتن.بعدش تا چنددقیقه گفتن تکون نخوری؟مقلا بعضی دکترا میگن همون موقع بیمارخودش ازروتخت انتقال بلند بشه ولی مثلا من تا نیم ساعت رو تخت نذاشتن‌تکون بخورم بعدهم گفتت روتخت جابجا بشم منا بردن تو بخش دوساعت بعد مرخص کردن دستشویی هم گفتن زوده نرو دیگه ۱ساعت بعدش گفتم دیگه نمیشه بزارید برم

یا رب العالمین