2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821758 بازدید | 669233 پست
قبل انتقال بچه ها  داشتن فك كنم ، من  به خاطر اين دادن كه تنظيم كننكه با دكتر نصر انت ...

منم مثه شمام

یه ورق کامل بهت داد

به من گفت از ۲۸ ام بخور تا ۴ اردیبهشت قطع کن

یعنی ۸ روز بعد از دهم استرادیول شروع کنم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
دقیقا هفته دیگه عزیزم انتقالمه ، شما برنامتون چی شد بسلامتی. اتفاقا امروز که چهارشنبه بود خودم برای ...

ممنونم سمر جان مهربونم

انشالله حاجتت رو از آقا میگیری

منم اگر آندومترم خوب بره بالا آخر اردیبهشت با دکتر نصر انتقال میدم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مجدد به همگی

بلاخره امروز با آقای همسر رفتیم برگه رضایتنامه انتقال رو امضا کرد وقت نکرده بود بیاد تهران برا امضا .

دوستان ی سوال

قرص ال دی من ۲۸ تاییه روز ۲۱ سیکل باید امپول رو بزنم بعد امپول هم باید بقیه ال دی رو بخورم تا تموم شه یا بعد امپول نمیخواد دیگه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اره عزیزم تو شهر خودم پانکچر شدم که از 17 تا تخمک فقط 3 تا جنین برام تشکیل که اونم انتقال دادن و منف ...

ای نیلدا از دست تو 🤣

برو پیش عبداللهیان یا مهرافزا یه ویزیت بشو

2728
الهی بهترینا برات رقم بخوره عزیزم  ایشالله با اولین انتقال مامان یه دوقلوی ناز بشی

عزیز دلم 

الهی که خودت به زودی بیای خبر خوش بدی

ببین نمیخوام تو کارت دخالت کنم اما یه بار با مهرافزا ویزیت شو

من خودم با عبداللهیان راضی بودم اما واسه تو مهرافزارو پیشنهاد میکنم

تجربه و مهارتش زبانزده 

ممنونم سمر جان مهربونم انشالله حاجتت رو از آقا میگیری منم اگر آندومترم خوب بره بالا آخر اردیبهشت ب ...

خواهش عزیزدلم ممنونم از دعات .ایشالله که میره عزیزم و انتقال میدی و به مراد دلت میرسی گلم به امید خدا.

در اندک من تویی فراوان یارب..
ممنون عزیز دلم .عوضشون میکنم نگران نباش چند وقت دیگه براتون از لباسای جدید رونمایی میکنم عزیزم .اتفا ...

آره آره حتما عکساشو بزار وای دلم ضعف میره برای لباسای دخترونه. عزیزم انشالا تا آخرش براحتی میگذرونی و دختر نازت رو بغل میگیری

2738
ای نیلدا از دست تو 🤣 برو پیش عبداللهیان یا مهرافزا یه ویزیت بشو

سلام عزیزم خوبی ؟ pgd جنینا تموم شد؟چندتا سالم بودن؟انشاءالله کی انتقال میدی؟

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
عزیزمی مرسی از احوالپرسی خوبم شکر انشالا سه‌شنبه پانکچر میشم

مبارکه گلم. انشالله تخمک های درجه یک با جنین های درجه یک🥰❤️ دعا میکنم برات دوست مهربونم. اذیت نشدی با آمپول ها؟

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
مبارکه گلم. انشالله تخمک های درجه یک با جنین های درجه یک🥰❤️ دعا میکنم برات دوست مهربونم

قربونت گلم انشالا خدا کمک کنه تا گرید جنین ها معلوم بشه شمام جواب آزمایش مثبتت رو برامون میزاری 😇 چرا واقعیتش هربار بیخواب میشم شکمم هم باد میکنه ولی چاره چیه 

قربونت گلم انشالا خدا کمک کنه تا گرید جنین ها معلوم بشه شمام جواب آزمایش مثبتت رو برامون میزاری ...

انشالله. خدا رحیمه توکل کن به خودش نازی دوست داشتنی♥️

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰