2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821892 بازدید | 669234 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قربونت برم انشالله. نه نشدم هنوز زنگ زدم ابن سینا واسه شنبه وقت گرفتم انشالله دیگه تا اون موقعه شدم ...

واااااي خداروشكر، انشاالله فردا يا جمعه بشي، حالشو ببري😍😍

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
واااااي خداروشكر، انشاالله فردا يا جمعه بشي، حالشو ببري😍😍

انشالله به خدا خودم اینقد خوشحال شدم که نگوووو دعاهای شما و دوستان بود که اینجور شد اکه جمعه بشه که دیگه عالیییییییییه حالا فردا تا ظهر نشم شروع میکنم دمنوش زعفرون میخورم و شبش میرم کلی پیاده روی تا ببینم چی میشه فدات که اینقد مهربونی

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2740
وای جدی چه سعادتی داشتم. فکر کردم من جز اون دوستایی بودم که کلی براشون دعا کردی خیر ببینی عزیزم واقع ...

ایشالله عزیزم، ایشالله هممون حاجت روا بشیم. نه شما و چندتا دیگه از دوستان کاربریشون  کامل یادم بود بقیه دوستان ام کلی دعا کردم الهی خدا قابل بدونه و دعام مستجاب شه به هر حال دعا در حق همدیگه خیلی خوبه. راستش من از این سفره خیلی حاجت گرفتم تا حالا ایشالله اینسری هم بگیرم.

ممنونم بابت دعات خیر ببینی گلم.

در اندک من تویی فراوان یارب..