2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837563 بازدید | 670349 پست
سلام خواهرای خوبم میشه راهنماییم کنین؟؟❤❤ من امروز روز نهم سیکلم بود و تو سیکل پانکچرم دکتر بهم ...

دکتر منم فقط سینال داده روزی دوتاد۷۵میزنم .خودکاری نیس مال من.گفته ازدوم تا هشتم بزنم نهم برم سونو

یا رب العالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

32سالمه نمیدونستم که قراره اینقدر کم بشه اولین بار بود پانکچر میکردم حالا توکل بخدا دعا کنید همین ید ...

عزیز من الان این پیام شمارو خوندم شما پانکچر کردی چندتا تخمک داشتی؟ اخه منم یه جنین دارم و میخوام همون یدونه رو انتقال بدم . مشکل شما چی بوده؟ من بدون اینکه مشکل تنبلی تخمدان داشته باشم چهارتا تخمک داشتم و از اون فقط یک جنین برام تشکیل شد. دکترتون کی هست؟ ببخشید سوالام زیاد شد

در اندک من تویی فراوان یارب..

سلام 

من امروز پانكچر دارم تا يك ساعت ديگه بايد اونجا باشم 

تو سونوها گفتن تخمك زياد داري و هايپر شدي 

خيلي مي ترسم 

الان يعني بهوش بيام درجا حالم بده يا كم كم بد ميشه ؟

دست تنها هم هستم به خاطر كرونا مي ترسم برم خونه مامانم 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

2742
منم به حساب پریودی ۵ هفته و ۵ روزمه. خوش بحالت .من دکترم برا هفت هفته و هفت روز نوبت داده برا سونو . ...

من بعد از مثبت شدن که رفتم دروهامو بنویسه خودم گفتم سونو کن ...استرس خوب نیست خواهر حالا یه هفته دیگه گفته برای قلب بیا ....

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
به سلامتی عزیزم انشاالله که نی نی رو سالم و به موقع بغل کنی  وزنشم خوبه من همش استرس وزن دارم ...

سلام عزیزم...خوبی؟دخترگلت خوبه؟😍هروقت هرکی هرجا میگه ۹ /9/ 99 یاد شما میفتم 😁😍😍 و برات دعا میکنم.خداروشکر که به سلامتی طی شد .ان شاء الله این روزهای آخر هم به سلامتی میگذره و میوه دلتو بغل میگیری 😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

@مامان_ماهک10‍ ‍ ...سلام عزیزم  گفته بودی سونو رفتم خبربدم بهت عزیزم رفتم گفت ۹۰ درصد پسره به نظرشماامکان داره نظرش عوض بشه گفت ۱۴ هفته برم قطعی میگه ...شما دقیقا چند هفته بودی جنسیتو گفت ؟ قطعی گفت یا احتمالی ؟  

@زینبی_بابا   سلام عزیزم خوبی گل پسرت خوبه خداروشکر که حالتون بهتر شد 😍عزیزم من ۲۵سالمه سونو ان تی رفتم عدد رو زده ۲.۲۳ به نظرشما زیاده ؟ جواب ازمایششم نیومده هنوز ..به نظرتون اگه جواب ازمایشم خوب بود سلفری نیازه بدم خودم دوس دارم سلفری بدم 

2738
ممنونم عزیزم،  ان شالله شما هم نی نی تونو بسلامتی بغل بگیرید،  البته تو سونوگرافی ها خیلی ...

فدات ممنون ❤️

به سلامتی 👩‍❤️‍💋‍👩

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
@مامان_ماهک10 ‍ ‍ ...سلام عزیزم  گفته بودی سونو رفتم خبربدم بهت عزیزم رفتم گفت ۹۰ درصد پسر ...

سلام عزیزم خداروشکر که همه چیز خوب بوده ان شاءالله که صحیح و سالم بغل بگیری نی نی گلتو

من یه دوست دارم بچه اولش دختر بود دومی رو که باردار شده بود سونوگرافی گفته بود پسر میخواستی یا دختر دوستم گفته بود فرقی نمی کنه دختر باشه همدم دخترم میشه پسرم باشه جنسم جور میشه ان شاءالله که عاقبت بخیر بشن .

خدایا شکرت
سلام عزیزم خداروشکر که همه چیز خوب بوده ان شاءالله که صحیح و سالم بغل بگیری نی نی گلتو من یه دوست د ...

سلام ممنونم عزیزدلم ایشالا به زودی قسمت خدا شمابشه من همیشه توفکر شما ولیلا جونم چون تقریبا باهم بود انتقالامون ایشالا خدا یه نینی ناز بده بهتون 😍منم راستش کنجکاو شدم وگرنه واقعا الان برام مهم نیس که دختر باشه یاپسر ...

سلام عزیزم...خوبی؟دخترگلت خوبه؟😍هروقت هرکی هرجا میگه ۹ /9/ 99 یاد شما میفتم 😁😍😍 و برات دعا میکنم ...

سلللاااااااااااام سارا جوووووووون خوبی کجایی دختر ازت خبری نیست ماهم خوبیم خداروشکر 

دختر نازت و پسر گلت خوبن ؟ 

ممنوووووون از دعای قشنگت عزیزم ممنون که به یادمی 

فدای مهربونیات 💓💓

چند بار اومدم صدات کنم هر کاری کردم نشد 

مثل اینکه سرت خیلی شلوغه عزیزم ❤️❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
@مامان_ماهک10 ‍ ‍ ...سلام عزیزم  گفته بودی سونو رفتم خبربدم بهت عزیزم رفتم گفت ۹۰ درصد پسر ...

نازنین جون صدری به نظرم اشتباه نمیکنه 

دوستم رو تو ۱۱هفته گفت پسر و درست بود 

2706