2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671248 پست
ممنون خداروشکر عزیزم  چند هفته بودی سونو کرد ؟ وزن نی نی رو گفت  چرا زایمانت رو جلو اندا ...

گفت چون آسپرین و انوکسا استفاده میکنی اگه یکدفعه دردت بگیره و بخوای زایمان کنی خطرناکه پس حساب شده باید اینا قطع بشه گفته قبل از ۲۳ باید زایمان کنم ولی تاریخ دقیقشو باید این هفته که سونو میبرم بهم بگه،  روز سونو ۳۶ هفته بودم،  وزنشو از رنج دو نیم تا سه کیلو زده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم اينقدر هر لحظه ي حاليم كه اصلا ساعت نميگذره برام واقعا سخته همش ميگم خدايا همه رو طبيعي ح ...

اره واقعا می فهمم کلادوره های ماپرازاسترسه همچیش یعنی فقط بدنیابیان دیگه همچی حله

2731
اره ايشالله توكل بر خدا

انشالله اینبارمامان شدی گلم.میگم من یک کاراحمقانه کردم. 😑😑😑راستش استخاره گرفتم برای نتیجه ای وی اف برام اومد نه الان نه دراینده نتیجه ای نیست انگارحال منومیگفت. 😢😢یه طوری شدم

برای دوست من انجام دادن عزیزم ، قم هم شنیدم انجام دادن ، دوستم بدون مصرف دارو دو تا تخمک داشت همون ر ...

اخه دو تا ارزش هزينه ي پانكچر نداره حتي اگه دوتاشم جنين بشه 

نه عزيزم الان چك مي كنم 

گفت چون آسپرین و انوکسا استفاده میکنی اگه یکدفعه دردت بگیره و بخوای زایمان کنی خطرناکه پس حساب شده ب ...

به سلامتی عزیزم انشاالله که نی نی رو سالم و به موقع بغل کنی 

وزنشم خوبه من همش استرس وزن دارم چون تا حالا نرفتم چهارشنبه باید برم 

کدوم بیمارستان عزیزم زایمان میکنی؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
به سلامتی عزیزم انشاالله که نی نی رو سالم و به موقع بغل کنی  وزنشم خوبه من همش استرس وزن دارم ...

ممنونم عزیزم،  ان شالله شما هم نی نی تونو بسلامتی بغل بگیرید،  البته تو سونوگرافی ها خیلی تقریبی وزن میزنن زیاد نمیشه اطمینان کرد،  ان شالله شما هم تو سونو وزن نی نی تون خوب باشه، یا محب کوثر یا اقبال

سلام به روی ماهت. سونو رو دکتر محمدی انجام میده. بعد ان تی، ان بی، دیواره شکمی، مثانه، معده اینارو ه ...

مرسی عزیز دلم چقدر کامل برام توضیح دادی خیلی خیلی ممنونم. خیالم راحت شد. پس جنسیت هنوز توی اون هفته ممکنه معلوم نباشه. از فضولی خواب و خوراک ندارم که اون تو چه خبره 🙃 دکتر متین پس از این به بعد ویزیت میکنه بازم ازت ممنونم که به همه سوالام جواب دادی. امیدوارم که به خوشی و سلامتی زایمان کنی. راستی دکتر علیرضایی من که عاشقش شدم چقدر کامل و با آرامش توضیح میده و کلی وقت میذاره 

عزیزم بله از پله بالا رفتم پایین اومدم، غذا درست کردم...  نترس گلی برو هیچ ربطی نداره به این چ ...

ممنون عزیزم😘😘😘

چ خوب خداروشکر🥰🥰🥰

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪