2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837320 بازدید | 670340 پست
عزیزم شما بیمارستان بهمن زایمان میکنی ؟ 

نه نازنین جون من بیمارستان کسری هستم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نازنین جون صدری به نظرم اشتباه نمیکنه  دوستم رو تو ۱۱هفته گفت پسر و درست بود

🙄🙄🙄امروز زنگ زدم وقت بگیرم برای ۱۴هفته منشی گفت نیازبه وقت نیس هروقت اومدی میتونی بری داخل ...دوهفته دیکه میرم ایشالا قطعی که بگه برم خرید کنم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙄🙄🙄امروز زنگ زدم وقت بگیرم برای ۱۴هفته منشی گفت نیازبه وقت نیس هروقت اومدی میتونی بری داخل ...دوه ...

ببین الکی میگه به نظرم وقت میگرفتی میری یه وقت یک یا دو ساعت باید بشینی بگو اسمم رو بنویس 

انشاالله میری و هر چی دوست داری همون باشه و سالم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
سلام ممنونم عزیزدلم ایشالا به زودی قسمت خدا شمابشه من همیشه توفکر شما ولیلا جونم چون تقریبا باهم بود ...

عزیزمی ان شاءالله که خدا با دعای خیر شما دوستای گلم حاجت مارو هم میده.

اره واقعا حس کنجکاوی هست حالا من که نه به بار نه به دار همش فکر میکنم بچه اول چی میشه البته که سلامتی ارجح همه چیزه.

خدایا شکرت
سلللاااااااااااام سارا جوووووووون خوبی کجایی دختر ازت خبری نیست ماهم خوبیم خداروشکر  دختر نازت ...

قربونت برم.ماهم خوبیم خداروشکر.اره تمام وقتم رو این کپل خان گرفته.مدرسه ها هم که آنلاین شده ،یه کوچولو وقت پیدا میشه باید با دخترم سرو کله بزنیم رو درساش.الان داشتیم انشا می‌نوشتیم 😕 لعنت به کرونا که همه چیزو بهم زد!

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
ببین الکی میگه به نظرم وقت میگرفتی میری یه وقت یک یا دو ساعت باید بشینی بگو اسمم رو بنویس  انش ...

عه عجبااا 😐باشه دوباره زنگ میزنم ...راستی بابت راهنماییت ممنون عزیزم شما گفتی اولین وقت رو بگیرم خیلی خوب شد من ۷رفتم پذیرش نیومده بود حدود ۳۰ نفری بودن قبل من ولی پذیرششون اولین نفراسم منو صدا زد ذوق مرگ شدم 😂فکر میکردم قراره کلی طول بکشه نفراولم سونو شدم 😍

2738
اهان حواسم به ای وی اف رفته بود که بیمارستان بهمن بودی ...من اگه خدا بخواد بهمن میرم  

اره ای وی اف اونجا بودم چه روزایی بود انشاالله خدا به همه طبیعی و به آسونی نی نی بده 

واسه عمل دوقلوها کسری بودم و خیلی خیلی راضی بودم هیچی از درد نفهمیدم و پرسنل خیلی خوب رسیدگی میکردن و اینکه دکترمم فقط اونجاست 

انشاالله انشالله به سلامتی میری و نی نی رو سالم بغل میکنی 🌷🌷

عزیزمی ان شاءالله که خدا با دعای خیر شما دوستای گلم حاجت مارو هم میده. اره واقعا حس کنجکاوی هست حال ...

ایشالا عزیزم ...انتقالت نزدیکه الهی که با همین انتقال مامان میشی 😍 یه جفت فسقل ناز میاد تودلت 😍

اره ای وی اف اونجا بودم چه روزایی بود انشاالله خدا به همه طبیعی و به آسونی نی نی بده  واسه عمل ...

واقعا چقدر سخته این آی وی اف یادم میفته باید برم برا انتقال لرز میگیرم خدا طبیعی روزی کنه مخصوصا که ماها انتقالمون منفی شده واقعا نیاز به معجزه داریم

خدایا شکرت
شما الان تحت نظر کدوم دکتر هستید ؟ بیمارستان بهمن هست دکترتون

من  دکتر طرلان حمیده خو میرم بیمارستان اقبال وپیامبران هستن ...ولی شاید اخرش دکترمو عوض کنم بادکتر عارفی بهمن زایمان کنم ...بیمارستان پیامبران هم خوبه شایدم اونجا رفتم فعلا تصمیم نگرفتم بهمن وبیشتر دوس دارم 

فدااات عزیزم. حتما. آره خیلی لاغر ناجور شده بودم. سعی میکنم خیلی مراقبت کنم چون معلوم نیست این ویروس ...

لییلا جوووونم گل پسری مبارک 😍😍😍خیلی وقته میخام بیام حالتو بپرسم .به یادتم همیشه .شبها تا گوشیو میگیرم دستم از خستگی خابم میبره ..ان شاء الله به زودی تجربه میکنی این روزها رو 😉😍 خوبی عزیزم؟ نی نی خوبه؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
عه عجبااا 😐باشه دوباره زنگ میزنم ...راستی بابت راهنماییت ممنون عزیزم شما گفتی اولین وقت رو بگیرم خی ...

اره حتما بزن 

وای منم همچین حسی داشتم دقیقا اولین نفر رفتم بعد چند نفر به منشی گفتن چرا این خانوم بره داخل ما زودتر اومدیم منشی هم گفت از قبل وقت گرفته خیلی حس خوبیه 😄😄😄

خواهش میکنم خداروشکر که راضی بودی منم باید چهارشنبه هفته اینده برم 

نازنین جون هر وقتم رفتی یادت باشه داری پول سونو رو میدی حتما حتما بگو من میخوام خود دکتر صدری سونو کنه چون بعضی وقتا که شلوغه یه خانوم دکتر هم هستش 

ایشالا عزیزم ...انتقالت نزدیکه الهی که با همین انتقال مامان میشی 😍 یه جفت فسقل ناز میاد تودلت 😍

منتظرم پریود شم برم اونم نمیدونم با این اوضاع سیکل رو شروع میکنن یا نه خدایا منتظر معجزه ام

خدایا شکرت
2706