2752
2734
عنوان

شیر خشک دادن ب نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ملاک اصلی وزن گرفتنشه اگه رو نموداره یعنی شیری که میخوره بسشه

وزن گیریش خوب بوده خیلی

ولی من دیگ خودم کلافه شدم سینم یسره دهتشه باورت میش۶ گاهی دیگ انقد دهنشه بی حال میشم

2731
شوهرم میگ ن تو چجور مادری هستی سیته هودت بده اصلا نمیفهمه واثعا دارم اذیت میشم الان بخام بدم باید ا ...

من شوهرم خودش موافق بود چه ربطی داره دردسر شیر خشک که بیشتره مگه مادری فقط ب شیر دادنه تازه شیر خشک خیلیم بهتره غنی و مفید شیردهی واسه مادرای قدیم بود که بدن سالم داشتن با تعذیه سالم ماها خودمون کلی کمبود ویتامین و فقر اهن و... داریم با شیردهی فقط دندون و مو خراب میشه  بعلاوه استرسی که اینروزا همه دارن ب بچه ام منتقل میشه  من که خودم بشدت کلافه میشدم یسره سینه ام بیرون باشه ۲ ماه اونم با جنگو دعوا شیر دادم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
وزن گیریش خوب بوده خیلی ولی من دیگ خودم کلافه شدم سینم یسره دهتشه باورت میش۶ گاهی دیگ انقد دهنشه بی ...

چون تازه زایمان کردی

بچه بزرگتر بشه دیگه روالش تغییر میکنه

کمتر تو دهنش نگه میداره

برای شیر هم حتما با دکترش مشورت کن 

کاربر خیلی قدیمی
یعنی همه مادرایی گ شیر خشک دادن باید ب دکتر بگن و نمیشه همینجوری رفت خرید؟

عزیزدلم من پزشکم کامنت اولم برات کامل توضیح دادم

برو ویزیت شو همین صحبت ها رو برات بگن بلکه خیالت راحت بشه

عجبا

من شوهرم خودش موافق بود چه ربطی داره دردسر شیر خشک که بیشتره مگه مادری فقط ب شیر دادنه تازه شیر خشک ...

بخدا من از صبح پامیشم وقت نمیگم حتی برم دستشویی الان بهش شیر بدم دوباره نیم ساعت دیگ شیر میخاد

اونم نیم ساعت دهنشه

من شوهرم خودش موافق بود چه ربطی داره دردسر شیر خشک که بیشتره مگه مادری فقط ب شیر دادنه تازه شیر خشک ...

تو با چ مارکی شروع کردی؟ دکتر مارک و شماره برات تجویز کرد یا خوودت گرفتی؟؟

اگر شیر خودت خوبه ریسک نکن صبوری کن شیر خودتو بده 

من شیر خودمو دادم اصلا وزن نگرفت دکتر کنار شیر خودم شیرخشک هم تجویز کرد که بچه م رفلاکسگرفت چندتا نمونه شیرخشک عوض کردم که فعلا با آپتامیل پرونوترا خوبه خدا رو شکر

بخدا من از صبح پامیشم وقت نمیگم حتی برم دستشویی الان بهش شیر بدم دوباره نیم ساعت دیگ شیر میخاد اونم ...

من انقد با هر گریه بچم بهش شیر دادم رفلاکس گرفت  معلوم نبود گشنه اس چیه  الان شیرش دست خودمه میدونم چه ساعتی چقد بدم وقتی گریه میکنه دیگه میدونم گشنه نیست و مشکل یچیز دیگه اس 

تو با چ مارکی شروع کردی؟ دکتر مارک و شماره برات تجویز کرد یا خوودت گرفتی؟؟

من خودم گرفتم فردای روزی که دنیا امد چون سزارینی بودم اصلا شیر نداشتم تا خود صب پسرم گریه کرد بیومیل ۱ میدم بهش و خداروشکر بهش ساخت از همون اول و مشکلی نداره

2706