2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838749 بازدید | 670377 پست
بله راه دور که خیلی سخته من تو خود اصفهانم انگاری برام‌خیلی سخته فقط خدا کنه مهمون نرسه برام.پانکچر ...

اصلا فکر این چیزا نکن بعدپانکچر نهایت تا دوسه روز حالت خوب نیس

من انتقال دادم هیچکس خبرنداده بعدیه هفته رفتم‌خونه مادرم مادرشوهرم 

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌‌ دل‌من‌داند‌ومن‌دانم‌ودل‌داندومن👶👶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من اینماه ای یو ای کردم کاش خدا دلمو نشکنه 

انشاالله خدا برات نگهش داشته و سالم وصالح میادبغلت

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌‌ دل‌من‌داند‌ومن‌دانم‌ودل‌داندومن👶👶
گونال و پرگوریس 5تا تخمک داشتم  

شايد دوز گونالت كم بوده 

به گونال معمولا" اونايي كه ذخيره ي پايين دارن خوب جواب ميدن 

اگه فوليكول ريز زياد داشتي ميتونستي دو روز بعد از پانكچر. دوباره دازو بگيري ، بار دوم معمولا جنين بيشتر تشكيل ميشه 

2738
شايد دوز گونالت كم بوده  به گونال معمولا" اونايي كه ذخيره ي پايين دارن خوب جواب ميدن  ...

من مشکلی ندارم نه خودم نه همسرم بنظرت میکرو جواب میده ؟

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
رویان تهران میخوای میکرو کنی؟خوبی؟

بله عزیزم قراره میکرو کنیم. تا الان ک راضی ام خیلی منظم و مسئولیت پذیرن. همه چی مرحله ب مرحله و طبق اصول پیش میره. واسه انتقال هنوز مطمین نیستم میخام چیکارکنم. اگه خدا بهمون کمک کرد و جنین تشکیل شد، شاید جنینارو انتقال بدم مرکز مام و دکتر نصر برام انتقال بده.. شوهرم حسش ب رویان خوبه و میگه مرحله پانکچر و جنین شناسی رو رویان باشیم و اگه انتقال ب سبک سونو میخای برا انتقال بریم پیش دکتر نصر. چون انتقال رویان براساس عمق رحم هست اما دکتر نصر توی مانیتور رحم رو بررسی میکنه و جنینو محل مناسب میزار.

حالا امیدوارم برنامه هامون عملی بشه

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
بله راه دور که خیلی سخته من تو خود اصفهانم انگاری برام‌خیلی سخته فقط خدا کنه مهمون نرسه برام.پانکچر ...

دلواپس نباش فکرکن من صبح پانکچر کردم شب با اقوام پارک بودیم🤣🤣🤣

نگران نباش استرس میکرو ب اندازه کافی زیاد هست دیگه کرونا هم اضافه نکن، بی خیال باش ک انشالله بهترین نتیجه نصیبت میشه... اگه میدونی تا یکی دو روز بعد از پانکچر، مهمون میاد حرف درستی میزنی😅

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
بله عزیزم قراره میکرو کنیم. تا الان ک راضی ام خیلی منظم و مسئولیت پذیرن. همه چی مرحله ب مرحله و طبق ...

عزیزم من ای بو ای کردم رویان ولی بنظرم خیلی شلوغه و زیاد به مریض توجه نمیکنن و خیلی سری سری کارو انجام میدن 😔من اگه ای یو ای جواب نده میخوام برم پیش دکتر نصر صفر تاصد انجام بده چون خیلی تعریفشو شنیدم خیلیا پیشش جواب گرفتن البته اول خدا  هر چی خدا بخواد 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
آخه باید بری یکماه بمونی خیلی سخته ولی واقعا چاره چیه دیگه انشالله بهمین دفعه جواب میگیری❤️ شما بر ...

مرسی عزیزم❤️بله! منم دفعه اولمه. اره خیلی سخته ولی دیگه اگه اینطوری جواب نگیرم مجبورم اخرین تلاشمو بکنم. 

نگران نباش استرس میکرو ب اندازه کافی زیاد هست دیگه کرونا هم اضافه نکن، بی خیال باش ک انشالله بهترین ...

مهمونای ما قابل پیش بینی نیستن یهو میبینی پشت درن یوقت هم تا چندماه پیداشون نمیشه

یا رب العالمین
2706