2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866864 بازدید | 672451 پست
تست کرونارالازم نیس دکتر جوابشو ببینه؟

اگه مشتاق بدی نه عزیزم خودشون مثبت ومنفیش رو تلفنی بهت میگند

چون مثلا خدایی نکرده مثبت باشی میگه داروهاتو قطع کن

من هردوبار روز دوم که رفتم واسه سونو بعدسونو رفتم سریع پی سی آر دادم که فرداش بدونم جوابم چیه یه وقت بیخودی داروهامو حروم نکنم

سلام عزیزم هنوز برای داروها، دکتر نرفتم ولی دنبال گونال خیلی گشتم اصفهان و تهران موجود نیست بسلام ...

گلم شما نامه شروع سیکل رو دکتر سجادی به خودتون داد یا گذاشت داخل پرونده ؟به ما هیچی نداد ،فقط گفت  وارد سیکل بشید ،یعنی نامه رو گذاشته داخل پرونده ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم من فکر می کنم واسه ماها که این مشکلو داریم، شرایط ایده ال ازمایشگاه و اینکه یه جا بریم که lab ...

آخه باید بری یکماه بمونی خیلی سخته

ولی واقعا چاره چیه دیگه

انشالله بهمین دفعه جواب میگیری❤️ شما برای  بچه اول اقدام میکنید؟

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
تستخون براچیه؟اونا دکترم نگفت فقط برام ازمایشای قبل بارداری نوشت

خوب پس هنوز پی سی آر هم نمیدی زوده

ببین مشتاق که اینجوری بود روز دوم پری تست حلق میدادیم که بتونیم تو سیکل باشیم وداروهامون رو استفاده کنیم

یه روز قبل عمل هم خون میدادیم وصبح عمل جوابو میگرفتیم با جواب منفی عمل میکنند

03132663014این شماره آزمایشگاهشه خانومی زنگ بزن روزایی که پی سی ار میگیره وساعتهاش رو بپرس بعدبرو

ممنون.من مطب دکترم میرم قراره برای پانکچر برم مشتاق .البته یکمی دودلم بین مشتاق وبهشتی اگه بار اول نشه هردفعه باید کلی هزیته کنم 

یا رب العالمین
ممنون.من مطب دکترم میرم قراره برای پانکچر برم مشتاق .البته یکمی دودلم بین مشتاق وبهشتی اگه بار اول ن ...

دکترت کیه

انشالله که باهمون باراول برات بشه عزیزم

تعیین جنسیتی

روز دوم که میری خودش اگه اوکی باشی وبخاد دارو شروع کنه میگه برو پی سی آر بده

شما خود مرکز میرفتین؟دوتر کلانتر همه کاراتون راخودش انجام میده؟انتقال وپانکچر یا دکترای دیکه؟

یا رب العالمین
شما خود مرکز میرفتین؟دوتر کلانتر همه کاراتون راخودش انجام میده؟انتقال وپانکچر یا دکترای دیکه؟

بله من مرکز رفتم زیر نظر تیم پزشکی کلانتر دارو گرفتم 

ولی با خود کلانتر تخمک کشی کردم

بار اول با کلانتر انتقال دادم ومنفی شدم

امروز دکتر خالصی برام انتقال داد دیگه امیدم به خداست که ناامیدم نکنه

دکترت کیه انشالله که باهمون باراول برات بشه عزیزم تعیین جنسیتی

ممنون.دکترمحبوبه رضوانی نه شوهرم ازواسپرمه.مشتاق یبار تسه شد دکتر عباسی گفت برامیکروخوبه

دکتر عباسی مارافرستاد مشتاق ولی خودش انجام نداد یکی دیگه بود

یا رب العالمین

سلام میخواستم ببینم من دوشنبه قراره سونو بشم و برم واسه انتقال میتونم بگم برام هچینگ انجام بدن میرم کیلینیک مشتاق بار اول آی وی اف هچینگ انجام میدن

خدایا خودمونیما اگه من نبودم دنیات میخواست عقده هاشو سره کی خالی کنه 😢😢😢قلمت بشکنه روزگار گر ننویسی برما چه گذشت😢😢😢😢😢😢😢😢😢
بله من مرکز رفتم زیر نظر تیم پزشکی کلانتر دارو گرفتم  ولی با خود کلانتر تخمک کشی کردم بار اول ...

یعنی سونوهای قبل پانکچر را دکتر کلانتر خودش میگرفت؟ اونجا شنیدم تیمی هستن هردفعه بایه دکتر ممکنه ویزیت بشیم .منم که کلا دکتر عباسی محبوبه رضوانی رامعرفی کرد گفت برید مطبش 

یا رب العالمین
بله من مرکز رفتم زیر نظر تیم پزشکی کلانتر دارو گرفتم  ولی با خود کلانتر تخمک کشی کردم بار اول ...

عزیزم به سلامتی انشالله ک جواب میگیری گلم مشکلتون چی بود ک آی وی اف کردین😊

خدایا خودمونیما اگه من نبودم دنیات میخواست عقده هاشو سره کی خالی کنه 😢😢😢قلمت بشکنه روزگار گر ننویسی برما چه گذشت😢😢😢😢😢😢😢😢😢
2706