2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671265 پست
گلم شما نامه شروع سیکل رو دکتر سجادی به خودتون داد یا گذاشت داخل پرونده ؟به ما هیچی نداد ،فقط گفت &n ...

احتمال زیاد برا شما هم نوشته. چون واسه ما پشت یکی از کاغذای داخل پرونده، دستور میکرو نوشت و پایینش ذکر کرد اول نمونه فرش اگر اسپرم نبود تسه شود. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون‌ پس اگه رفتم‌ بگم گونال نده گیرنمیاد. امروزهم امار کرونا خیلی بالابود نمیدونم‌چرا وقتی که من ...

از خود دکتر بپرس اطلاع داره کجا موجوده یا نه؟

ولی فکرنمیکنم گیربیاد. نگران کرونا نباش. شما ک اصفهان ساکنی و مرکز اصفهانم میری...واسه ما ک از اصف باید بریم تهران، سوییت بمونیم خیلی سخت تره

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731
اونجا برا پانکچر همرا لازم‌نیس؟

نه من برا پانکچر وانتقالم شوهرم بود فقط چون یه موقع یهو کاری دارند

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌‌ دل‌من‌داند‌ومن‌دانم‌ودل‌داندومن👶👶
کدوم داروهادیکه گیرنمیاد بدونم؟

من فقط دنبال گونال بودم. فکرنمیکنم بقیه کمیاب باشن

شما خودت مشکل نداشتی؟چندتا تخمک وجنین شد براتون؟

نه من خودم خوب بودم ۲۱تخمک که ۱۷ تا جنین شدتو۸تا نی

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌‌ دل‌من‌داند‌ومن‌دانم‌ودل‌داندومن👶👶
از خود دکتر بپرس اطلاع داره کجا موجوده یا نه؟ ولی فکرنمیکنم گیربیاد. نگران کرونا نباش. شما ک اصفهان ...

بله راه دور که خیلی سخته من تو خود اصفهانم انگاری برام‌خیلی سخته فقط خدا کنه مهمون نرسه برام.پانکچر کردم باید بگم‌کرونا گرفتیم هیچکی نیاد اذیت نشم  

یا رب العالمین
2706