2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838749 بازدید | 670377 پست
عزیزم خب همون جنین های میشن سلول بنیادی متوجه منظورتون نمیشم برای درمان آزواسپرمی در حد تحقیقات هم ...

عزیزم یه خبر خوندم که از سلول های بنیادی تو بیمارستان ابن سینا استفاده کردن و درصد ای وف رو رسوندن به پنحاه ...و یه خبر دیگه هم در مورداستفارده از سلول های بنیادی خون پریودی هست....میخواستم ببینم در مورد این دو خبر اطلاعی داری

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرای گلم من امروز انتقالم رو خداراشکر انجام دادم ازتون میخام هرکی این پیام منو میبینه یه صلوات بر ...

چشم عزیزم....حتما برات دعا میکنیم ..انشالله که با لب خندون بیاب خبر خوب بدی

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
2742
الهی آمین انشاالله که شما هم هرچی ازخدامیخای بهت بده

فدای تو بشم عزیزم😘😘😘😘

2738
خواهرای گلم من امروز انتقالم رو خداراشکر انجام دادم ازتون میخام هرکی این پیام منو میبینه یه صلوات بر ...

انشالله‌‌به‌حق‌علی‌مثبت‌میشین

عزیزم‌میشه‌بگی‌داروهاتون‌چی‌بود؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2706