2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671269 پست
من زنگ زدم مطب هزینشو منشی گفت بهم دویست تومن حالا دیگه نمیدونم .. یکی نوشته دو میلیون چیه

عه واقعا چه خوب من فکر میکردم بیشتر باشه  حتما همون دویست تومن اگه رفتی  این قیمت بود حتما بهم بگو منم انجام بدم

دیروز دکتر سونو کردن گفت ضخامت آندو ۴ هست ک کمه یعنی با این قرص ها ی استرادیول افزایش پیدا میکنه ضخا ...

دیروز روز سوم پریودت بود؟ اگه آره که نرماله ضخامتت. بله استرادیول میدن تا ضخامتت بیشتر بشه و آماده انتقال بشی

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره عزیزم خدا رو شکر .یک شنبه همین هفته ای که گذشت دومین آزمایشم بود

مبارکت باشه عزیزم ان شاءالله ک بارداری راحت و سبکی داشته باشی و بسلامت زایمان کنی 💐💐💐💐💐 واسه منم خیلی دعا کن با  آندومتریوز و یه اختلال ژنتیکی تا اینجا هم هفت خان رو پشت سر گذاشتم از این ببعدشم یه هفت خان دیگه دارم دعا کنید خدا فرزندان سالمی بهم بده واقعا ب دعاهاتون احتیاج دارم دوستان

2731
واقعا؟؟ علائمتون چی بود؟؟ چون من خیلی شکمم درد میکنه

من شکم درد داشتم اما اونقدر نبود که اذیتم کنه. تخمدونام این طور که دکتر گفت باد کرده بود و شرایطم برا انتقال مناسب نبود.بعد از پانکچر هم کلی سرم بهم وصل کردن. کلی بعدش سفارش کردن سفیده تخم مرغ و دوغ بی نمک بخورم .هر وعده سه تا سفیده تخم مرغ میخوردم .اب میوه طبیعی و دوغ و نمک. خدا رو شکر زیاد اذیت نشدم .شکمم هم آب نیاورد

مبارکت باشه عزیزم ان شاءالله ک بارداری راحت و سبکی داشته باشی و بسلامت زایمان کنی 💐💐💐💐💐 واسه من ...

ان شاالله این حس خوب خیلی زود نصیب هم چشم انتظار ها میشه. شما هم برا من دعا کنین دو هفته دیگه که میرم قلبشو ببینم و همه چی تا آخر برام به خوبی پیش بره

سلام به روی ماهت عزیزم.....سلول بنیادی برای استفاده از ای وی اف..منظورم بود

عزیزم خب همون جنین های میشن سلول بنیادی

متوجه منظورتون نمیشم

برای درمان آزواسپرمی در حد تحقیقات هم کارهایی کردن و گویا بعضی جاها نتیجه گرفتن

کلا سلول های بنیادی برای درمان یک سری بیماری های زنتبکی، قلبی، عروقی، سرطان و... استفاده میشه

سلام منم بندر عباسم میخواستم بپرسم هزینش تقریبا چند میشه  من به خاطر هزینش پیش مریم عزیزی ویزی ...

سلام عزیزم

جدای پول ویزیت و سونو پنج میلیون و هفتصد روز پانکچر ازمون گرفتن

دوبار هم این‌مدت  که دارو مصرف میکردم سونو شدم که هر بار ۱۲۰ تومن 

خدایا خودت مواظبش باش
من شکم درد داشتم اما اونقدر نبود که اذیتم کنه. تخمدونام این طور که دکتر گفت باد کرده بود و شرایطم بر ...

خداروشکر پس اگه من شده بودم با این تفاسیر همون موقع دکتر متوجه میشد بهم میگفت 😷ایشالا به خیر بگذره

منم خیلی اما دکترم گویا دیازپام میده قبلش که شل و ول شیم 😁 فقط یه چیزی من خیلی هنوز تخمدون و شکمم ...

اینجا فکر نکنم چیزی بدن 😅

من بعدش درد چندانی نداشتم اما دیشب اخر وقت چنان دردی منو گرفته بود تا امروز صبح خیلی ترسیدم فکر میکردم شکمم اب آورده اما الان بهترم 

خدایا خودت مواظبش باش
2706