2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6856474 بازدید | 671655 پست
خودش بهم داد. شبی نیم سی سی که وقتی بهش گفتم شبا از درد خوابم نمیبره، گفت بکنش شبی ۰.۳ سی سی

ممنونم عزیزم....امپکله دیگه درسته؟اخه پاسا جون هورمون رشد رو دکترش برای اینکه رحمش با دارو ضخیم نمیشد داره بود...شماهم همین مشکلو داستین؟....

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
من لوله هام هردو باز بود ولی خیلی درد داشت برام آستانه درد تو هرکسی متفاوته و من خیلی تو این مورد ضع ...

کاملا درسته گلم.....بعضی ها حتی سونوی واژنال هم براشون سخته....ازجمله خودم☺

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه همینجا پرسیدم یکی از بچه ها گفت زده و چهار پنج روز بعدشم پریود شده نگران نباش. استرادیول از سوم پ ...

خب خداروشکر پس شما از الان داری استرادیول میخوری 

استرادیول از سوم پریود همین ماه داری میخوری ؟ اخه به من این ماه استرادیول نداده فکر کنم ماه بعد بهم بده

من فکر کنم یه هفته دیرترم

2731

سلام دوستان من ۳۵ سالمه آندومتریوز دارم ذخیره تخمدانم کمه شوهرم هم کم تحرکی اسپرم دارن وارد سیکل  میکرو شدم ۷ تا تخمک داشتم سه تا جنین شد بخاطر پولیپ انتقال ندادن هفته پیش پولیپ رو هیستروسکپی کردم و خراش دادن رحم رو ب دستور پزشک نصف آمپول میکرولین رو دو روز بعد عمل پولیپ تزریق کردم بهم گفتن پریود شدم روز اول تا سوم مراجعه کنم اما از روزی ک پولیپ رو عمل کردم لکه بینی داشتم تا موعد پریودم ک شد معذرت میخوام ترشح سیاه رنگ مث خون مونده داشتم بعدم یکی دوستات خونریزی داشتم دیگه قطع شد حالا نمیدونم همون خونریزی پریودم بوده یا نه بهر حال دیروز رفتم پیش دکترم ایشون نظرشون این بود ک همون خونریزی خفیف پریودم بوده ولی منتها بخاطر تزریق آمپول میکرولین و خوردن قرص ال دی این دوره پریودم کم بوده از دیروز برام قرص های استرادیول رو شروع کرده حالا نگرانم میگم نکنه پریود نشدم اصلا اخه مگه بدون پریودی میشه انتقال جنین بدن؟؟؟؟؟؟؟

نه اگه شده بودم شنبه انتقال نمیدادن ها؟ و اینکه ۱۳ تا تخمک داشتم هایپریا زیاد دارن 

من ۱۶ تا داشتم و هایپر شده بودم عزیزم. همیشه هایپر شدن به معنای تخمک خیلی زیاد نیست

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
ای بابا حدس زده بودم اینجوریه! حالا من باخط اصفهان، کاشان هم میتونم تماس بگیرم. شاید شهر کوچیکتر راح ...

اره عزیزم متاسفانه دارو کمه داروخانه هاهم اذیت میکنن ..درسته شاید توشهرهای کوچیکتر بشه پیداکرد ولی درکل تحریمه اگرهم باشه چیزی از انقضاش نمونده ...عزیزم من ذخیرم ۲.۸دهم بود با گونال ۳۰۰ کلا ۸تاتخمک داشتم کیفیتشون خوب بود ۶تاش جنین شد ولی خب تعدادش کم بود دکتر هم گفت عجیبه که چرا اینقد کمه تخمکام با اینکه روزی ۴تادوز ۷۵حساب میشد ...به نظرمنم بیشتر روتعداد اثر داره برای بدن من جواب نداد ...شماهمون سینال واستفاده کن برای کیفیت هم ازاین مکملامثل ژل رویال و اوابوست استفاده کن ایشالا که کلی جنین خوب برات تشکیل میشه وبه زودی مامان میشی ...چشم عزیزم حتما همیشه به فکر همه ی دوستای نینی سایتیم هستم 😘😘😘😘مممنون ازدعای خوبت 😍

سلام دوستان من ۳۵ سالمه آندومتریوز دارم ذخیره تخمدانم کمه شوهرم هم کم تحرکی اسپرم دارن وارد سیکل &nb ...

نگران نباش .من تو سیکل پانکچرم آمپول شما رو نداشتم اما بوسرلین داشتم که تقریبا کارش با آمپول شما فکر کنم یکی باشه و  پریود بعدش خیلی خفیف بود یکی دو روز خونریزی بود که بیشتر شبیه لکه بینه شدید بود .

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
نگران نباش .من تو سیکل پانکچرم آمپول شما رو نداشتم اما بوسرلین داشتم که تقریبا کارش با آمپول شما فکر ...

اره کارشون یکی هست آمپول ها ، واسه من خونریزی در حد یک ساعت بود دیگه قطع شد ، شما انتقال دادین؟

2706