2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838747 بازدید | 670377 پست
خداروشکر پس اگه من شده بودم با این تفاسیر همون موقع دکتر متوجه میشد بهم میگفت 😷ایشالا به خیر بگذره

فقط شیاف پروژسترون دادن بهم هر ۱۲ ساعت یکی 

خیلی اذیت میشم 😩 دل و روده مو بهم ریخته

خدایا خودت مواظبش باش
اینجا فکر نکنم چیزی بدن 😅 من بعدش درد چندانی نداشتم اما دیشب اخر وقت چنان دردی منو گرفته بود تا ام ...

ای وای پس شل کن و ریلکس نگران چیزی نباش 😐من که از همون موقع بعدش که بیدارشدم درد دارم تا الان دیروز پریروز که افتضاح بود دولا بودم کلا!! امروز خیلی بهترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای پس شل کن و ریلکس نگران چیزی نباش 😐من که از همون موقع بعدش که بیدارشدم درد دارم تا الان دیروز ...

عزیززززم 🙁 انشاءالله بعد این همه سختی نتیجه میگیری گلم ❤️❤️❤️ من که این مدت استراحت درست حسابی هم نداشتم دقیقا شب قبل پانکچرم شوهرخواهر شوهرم فوت شد  بنده خدا کسی هم خبر نداره ما دنبال دوا و دکتریم خدا بهم رحم کرد بعد پانکچر حالم بد نشد و گرنه لو میرفتیم

خدایا خودت مواظبش باش
اره منم بعید میدونم ۵ تاشو بخاد با هم انتقال بده برات راستی اون آمپول رو که دکتر داد فکر کنم دکاپیت ...

اسم امپول یادم نمیاد من دو روز هم زودتر پریود شدم ولی حجم خونریزیم خیلی کم بود ایندفه

2742
عزیززززم 🙁 انشاءالله بعد این همه سختی نتیجه میگیری گلم ❤️❤️❤️ من که این مدت استراحت درست حسابی هم ن ...

ای وای خدا رحمت کنه 

خداروشکر خوب بودین شما من که همچنان دراز کشم تازه امروز میتونم تکون بخورم

2740

خواهرای گلم من امروز انتقالم رو خداراشکر انجام دادم ازتون میخام هرکی این پیام منو میبینه یه صلوات برای مثبت شدنم بفرسته

که انشاالله به حق امام زمان این سری با دعاهای شما مثبت بشم

اره عزیزم متاسفانه دارو کمه داروخانه هاهم اذیت میکنن ..درسته شاید توشهرهای کوچیکتر بشه پیداکرد ولی د ...

آره متاسفانه، انشالله این داروها دست کسایی بیفتن ک واقعا احتیاج دارن..

اها پس شما هم نظرتون اینه رو تعداد اثر داره

ژل رویال و اووابوست میخورم

ممنون عزیزم الهی آمین❤

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2706