2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833700 بازدید | 669993 پست
عزیزم برای پانکچر وانتقال حداقل حدود ۸بار بایدویزیت و سونو برید ..به منم گفته بودن حدود ۲۰تومن که من ...

8 بار! من اصفهان ۳ بار ویزیت و سونو شدم.

مگه پروسه دارو گرفتن تا پانکچر چندماهه ک هشت بار میشه؟ برای همه زن ها اینجوریه یا فقط اونا ک نیاز ب کنترل بیشتر دارن؟ 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام مامانها  من چیکار کنم از دست دکترها...خسته شدم بخدا..اصلا باهم هماهنگ نیستن😔 مشکل من دی ...

عزیزم استرس نداشته باش انشالله باردار میشی بزودی

مشکل ما هم dfi هست، من امریکا زندگی میکنم و همه دکترها خیلی به روز هستند و بر اساس تحقیقات دنیا کار میکنند. 

به ما گفتند dfi اصلا درمان نداره، میشه با میکرو به نتیجه رسید، اما اگر ۳-۴ بار انجام دادین و نشد باید برید سراغ اهدایی. 

ما ۲ بار پانکچر کردیم جنین هم تشکیل میشه ولی بلاست (۵روزه) نمیشن جنینها و از بین میرن

همین دیروز باز برای بار چندم همسرم رفت دکتر، یه ارولوژ خوب پیدا کرد، گفته بودن با میکرو باید نتیجه بگیرین اما شانسه دیگه، اگر نشد باید اسپرم اهدایی بگیرید

اینکه چرا بعضیها میگن در زمانهای مختلف dfi کم و زیاد شده فقط بخاطر اینه که تو روزهای مختلف تست دادن و شرایط بدن فرق میکرده، مثلا اگر اسپرم زیاد تو لوله ها نمونه و زود تخلیه سده باشه dfi بهتر خواهد بود

به ما گفتن اگر از بیضه نمونه بگیریم dfi بهتر هست 

خدایا شکرت 🙏🏻❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم استرس نداشته باش انشالله باردار میشی بزودی مشکل ما هم dfi هست، من امریکا زندگی میکنم و همه دک ...

سلام، جنینهای منم بلاست نشدن و اوت شدن. علتشم وضعیت وخیم اسپرم اعلام کردن. ولی وضعیت همسر ایشون بد نیست. میشه بدونم فاکتورهای اسپرموگرام شما چجوری هست؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
عزیزم استرس نداشته باش انشالله باردار میشی بزودی مشکل ما هم dfi هست، من امریکا زندگی میکنم و همه دک ...

خب پس همین هم یک درمان هست که با تخلیه کمتر میشه

شما اگر دقت کنید اینجا هرکس مشکل دی اف ای داشته ۲۰عدد یا بیشتر اومده پایین

2742
سلام، جنینهای منم بلاست نشدن و اوت شدن. علتشم وضعیت وخیم اسپرم اعلام کردن. ولی وضعیت همسر ایشون بد ن ...

من الان آزمایش اسپرم همسرم رو ندارم

همه فاکتورها یک کمی کم هست ولی افتضاح نیست. مشکل dfi هست که ۳۵ هست

جنینها ۳ روزه میشن ولی ۵ روزه نمیشن

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
منظورشون اینه دی اف ای هیچ درمانی نداره

بله متوجه منظورشون شدم

الان دوباره فایل دکتر پیمان صالحی رو گوش دادم آخر حرفاش گفتن در موارد سقط مکرر بهتره تا پایین اومدن آسیب دی ان ای صبر کرد. 

2738
چرا اخه چون بعد مثبت شدنم هنوز هیچ دکتری نرفتم یکم میترسم بارداری قبیلمم طبیعی بود این مدلش خیلی فرق ...

مامان ماهک جان، نگران نباش حداقل تا 12 هفته باید داروهاتو مصرف کنی، ان شاء الله تا اونموقع میری پیش دکتر و تکلیف داروهات مشخص میشه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
بله متوجه منظورشون شدم الان دوباره فایل دکتر پیمان صالحی رو گوش دادم آخر حرفاش گفتن در موارد سقط مک ...

منم دقیقا به این نکته توجه کردم همین الان ...

واینکه تو اینترنت هم زده باید پایین بیاد بعد میکرو کرد

طبق تجربه تاحالا مال همهههه اومده پایین

دکترای ما نمیدونم چرا میگن نمیشه

شما هم مشکل دی اف ای دارید؟

شما مشکل همسرتون چی هست؟دی اف ای دادن؟

آزمایش تانل و scsi برای کسایی ک تعداد اسپرم پایینه تجویز نمیشه.  و دکتر و جنین شناس نظرشون اینه در مواقعی ک تعداد کم هست جواب مشخص نمیشه عددهایی هم ک میده اشتباست برای همین نیاز به آزمایش نیست.

منم دقیقا به این نکته توجه کردم همین الان ... واینکه تو اینترنت هم زده باید پایین بیاد بعد میکرو کر ...

عزیزم دکتر صالحی گفت نیاز نیست آزمایش تانل بدید وقتی هم ک دادیم جلوی فاکتور دی اف ای عدد نبود. یعنی موفق ب بدست اوردنه جواب نشدن.

2706