2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820839 بازدید | 669188 پست
اها مگر تعداد شما چند؟

متاسفانه زیر پونصد تا یک میلیون و دویست متغیر

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آزمایش تانل و scsi برای کسایی ک تعداد اسپرم پایینه تجویز نمیشه.  و دکتر و جنین شناس نظرشون اینه ...

اینجا نظر دکتر صالحی رو برای خودمون گفتم بهت.. وقتی عدد مشخص نیس ک دیگه درمورد بالا و پایینش حرف نزد

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
مال همسر من دومیلیون بود الان خداروشکر شده ۸۰میلیون

خداروشکر.

شوهر من ب درمان یک ساله جواب نداد و تغییری نکرد. واریکوسل هم نداره. امیدی ب بهبودش نیست.

2731
دیگه گذاشتم ۸ هفته وقت سونو گرفتم البته روزی که گرفتم ۸هفتم کامل میشه فرداش میرم تو ۹ هفته ببین چه د ...

عزيزم مگه 29 خرداد انتقال ندادی؟؟ 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
من امروز بهشون گفتم تعیین جنسیت میخوام  گفت خوب نیست و برای جنین ضرر  داره و کلا به درد ش ...

منم همون روز اول این سوالو‌ پرسیدم گفتن که انجام ندی بهتره شما باید به فکر بچه دار شدن باشی فقط و گفتن که ضرر میزنه دیگه نمیدونم علمی درسته یا نه 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..

سلام دوستان 

دوستاي قديمي تر منو ميشناسن تو اين گروه بودم و با موج مثبت گروه پارسال مثبت شدم ولي قسمت نشد و واسم نموند 😔😔

الان دوباره انتقال دادم ولي لك بيني ندارم اصلا، انتقال قبلي روز دوم لكه بيني داشتم ولي اين دفعه ميترسم كيا مثبت شدن و لكه بيني نداشتن؟ امروز روز ٦ دوتا جنين بلاست انتقال دادن. 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2740
شما تا به حال رفتی پیش رستمی؟ میدونی رستمی بهم نزدیک تره شوهرمم موافق تره، دوتا جاریامم پیشش باردار ...

دختر عمه منم پیش رستمی دو قلم پسر آورد ولی فک کنم دفه سوم مثبت شد دو سال پیش میگفت ۵۰ تومن خرج کردم 

دوستان کسی قرص کیوتن مصرف میکنه؟قیمتش چنده؟لطفا هرکسی اطلاع داره جواب بده ممنونم 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
دکترهای شیراز انگار دی اف ای براشون عجیبه انگار اولین کیسشون هستم منو رد میکنن حتی یک کلمه نمیگن چ ...

والا تعجب میکنم من که دکتر رفتم نه ارولوژی نه زنان ازم دی اف ای نخواستن حتی خودم به دکتر زنان گفتم گفت وقتی دکتر ارولوژ ازت نخواسته ینی نمیخواد 

با اینکه ما تعداد خیلی کمه و مورفو با دارو شده بود ۲ و تحرک هم اول صفر بود با دارو شد ۱۰ درصد 

الان شرایط همسرت برا میکرو خیلی خوبه 

تغذیه خیلی تاثیر داره رو دی اف ای و اینکه با آب سرد شست و شو بده مرتب

بچه ها من جنینام نوشته روز چهارم فریز شدن الان هرچی دیدم سه روزه و ۵ روزه بوده روز چهارم بلاست محسوب نمیشه ؟ 

چون مشکل اسپرم داشتیم نگرانم همینطوری فریز کرده باشن بلاست نباشن و بعدا رشد نکنن 

کسی اینجا پیش نصر پی جی اس کرده

من چون‌سقط مکرر هستم حتما باید اینکار رو بکنم

خود دکتر نصر هم میگن که جنین ها از بین می‌رن ؟

اخه من فک میکنم اگه جنین شناس حرفه ای و کاربلد باشه نباید همچین اتفاقی بیفته

کسی اینجا پیش نصر پی جی اس کرده من چون‌سقط مکرر هستم حتما باید اینکار رو بکنم خود دکتر نصر هم میگن ...

جدا از دکتر وضعیت اسپرم و تخمک هم خیلی مهم که جنین از بین نره 

اما اکثرا میگن شانست نصف میشه به هر حال دستکاریه دیگه 

الان مامان ماهک و نازنین جان هردو تعیین جنسیت کردن مامان شدن پس استرس نگیریم که نتیجه نمیده 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
8 بار! من اصفهان ۳ بار ویزیت و سونو شدم. مگه پروسه دارو گرفتن تا پانکچر چندماهه ک هشت بار میشه؟ برا ...

من انتقالم فریز بود حدود ۴بار برای پانکچر سونو شدم ۴بارهم برای انتقال البته قبل انتقال هم مشکل اندومتریوز داشتم هفته ای یه بارمیرفتم سونو میشدم ...

2706