2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850943 بازدید | 671151 پست
سلام عزیزم خوبی؟ دختر گلت خوبه  میگم من با هر یدونه قرص استرادیول ۲لیوان آب می خورم آسپرین بچم ...

سلام عزیزم ممنونم 

چرا میترسی خونت غلیظ بشه؟؟ باور کن من که تو فیلد درمانم و روزانه هزار جور بیماری میبینم، به این چیزها فکر نمیکنم، هر دارویی دکترت داده با خیال راحت مصرف کن، به جای این منفی بافی ها، لذت ببر از نعمتی که خدا نصیبت کرده، مگه آرزوشو نداشتی؟؟ 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
کار خوبی میکنی😍😍 کاشکی زود نتیجه بگیری تا ما هم برای ادامه درمان امیدمون بیشتر بشه.

من اگه مثبت بشه تمام کارایی که انجام دادم چه سنتی چه شیمیایی همرو میام میگم 

اینکه دوبار تخمک کشی رو انجام بدم یکی از دوستانم بهم گفت و وقتی به هر دکتری گفتم خیلی استقبال کردن که کار خوبی میکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بپرس از دکترت من تا الان پیش هر کی رفتم میگفت پریودیت تموم شد بیا سونو کنم و بعد وقت ماه بعد رو بهت ...

زنگ زدم گفتن اصلا نوبت نمیدیم همون تاریخ خودت بیا حالا برم ببینم چی میگه اصلا 😓

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
من اگه مثبت بشه تمام کارایی که انجام دادم چه سنتی چه شیمیایی همرو میام میگم  اینکه دوبار تخمک ...

میگم یعنی نیاز نیست مشاوره جنین شناسی قبل میکرو بری؟ اصفهان دکتر من و دکتر شوهرم هر دو قبل میکرو ارجاعمون دادن، و قبل میکرو جنین شناس گفت بهتره بلاست بشه. بعد روز پانکچر نامه جنین شناسو گذاشتن داخل پرونده..من دلم میخاد اگه به موقع تهران اومدم قبلش حتما با جنین شناس مرکز حرف بزنم و نظرشو بدونم

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731
سلام عزیزم ممنونم  چرا میترسی خونت غلیظ بشه؟؟ باور کن من که تو فیلد درمانم و روزانه هزار جور ب ...

چرا اخه چون بعد مثبت شدنم هنوز هیچ دکتری نرفتم یکم میترسم بارداری قبیلمم طبیعی بود این مدلش خیلی فرق داره با قبلی تز نظر دارو منظورمه 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
وای  اره سارا جون همش حاام بده

ای بابا...چه بد. سر دخترت که تهوع نداشتی اخه...شاید دوقلوعه 😍😍

نزار زیاد بشه حالت تهوعت

از ب۶ شروع کن 

اول روزی یکی ب ۶. اگه ادامه داشت روزی دوتا

اگه بهتر نشد روزی یکی دمیترون.حالت خیلی بد بود خدانکرده روزی دوتا دمیترون مجازی بخوری.

قرص زنجبیل هم هست داروخونه.روزی دوتا مجازی مصرف کنی

غذاهاتو آبکی نخور .تهوع رو بدتر میکنه

ان شاء الله زود خوب میشی 😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
مرسی عزیزم الهی آمین ....من اخه همسرم قبول نمیکرد که دوباره پانکچر کنم شانس من هم با اینکه‌گونال میز ...

حق داشته شوهرت داروهاش خطرناکه واقعا ....ممنون عزیز دلم😍😍😍😍😍😍ایشالا❤😘🤗

چرا اخه چون بعد مثبت شدنم هنوز هیچ دکتری نرفتم یکم میترسم بارداری قبیلمم طبیعی بود این مدلش خیلی فرق ...

هیچ فرقی با بارداری قبلیت نداره.هر دارویی داری  با خیال راحت مصرف کن

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚