2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850822 بازدید | 671150 پست
قیمتا رو خیلی بالا گفته اینقدر نمیشه..حداکثرش رو گفته. هر کسی هزینه داروهاش متفاوته.

نمیدونم 

ولی پارسال تو لاله ۱۲ تومن شد با داروهای خارجی و خیلیم آمپول دور نافم زدم یادمه کلا ۳ تخمک دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به منم گفتن با تعیین جنسیت حدود ۲۲ تا ۲۵ 

من امروز بهشون گفتم تعیین جنسیت میخوام 

گفت خوب نیست و برای جنین ضرر  داره و کلا به درد شما نمیخوره و ۳۰ تومن هم میشه

گفت به جنین آسیب میزنه تعیین جنسیت😒

به نظرت واقعا آسیب میزنه یا نمیخواد انجام بده

2731
من امروز سونو و ویزیت ازم ۳۶۳ تومن گرفت دکتر نصر

خیلیییی زیاده؟؟؟؟

بعد چجوری میگن پول همه چی باهم میشه ۱۲ یا ۱۳ تا من باینکه تو رویان مبالغ سونو و ویزیت و همه چی خیلی کمتر از مامِ تا حالا ۹ ۱۰ تا خرج کردم تازه هنوز انتقالم ندادم....

خیلیییی زیاده؟؟؟؟ بعد چجوری میگن پول همه چی باهم میشه ۱۲ یا ۱۳ تا من باینکه تو رویان مبالغ سونو و و ...

آره وقتی گفت ۳۶۳ تومن سونو و ویزیت ،موندم

اما زنگ زدم دقیق پرسیدم 

گفت پانکچر ۵۸۵۰

انتقال ۲.۵ میلیون

فریز هم گفت بستگی داره به تعداد جنینتون

بعد جمع این میشه ۹ تا ۱۰ تومن 

بعد گفت کلا با دارو میشه ۱۳ تومن

گفتم یعنی دارو ۳ تومن میشه ،گفت حدودا همون میشه

آره وقتی گفت ۳۶۳ تومن سونو و ویزیت ،موندم اما زنگ زدم دقیق پرسیدم  گفت پانکچر ۵۸۵۰ انتقال ۲. ...

عزیزم برای پانکچر وانتقال حداقل حدود ۸بار بایدویزیت و سونو برید ..به منم گفته بودن حدود ۲۰تومن که من نزدیک ۲۷تومن هزینه کردم 

مرسی عزیز دلم فدات بشم...ایشالا فردا جواب ازمایشمو بگیرم مطمئن میشم،  ایشالا شماهم دفعه ی بعدی ...

قوربونت

استرس‌نداشته‌باش‌‌براجوجمون‌خوب‌نیس..

فرداجواب‌آزمایش‌توگرفتی‌منم‌یادکن‌..دعا‌کن

خداهم‌به‌مانظری‌کنه..پسرمنم‌ازتنهایی‌دربیاد..

دیگ‌بیشترازاین‌شرمندش‌نشم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
قوربونت استرس‌نداشته‌باش‌‌براجوجمون‌خوب‌نیس.. فرداجواب‌آزمایش‌توگرفتی‌منم‌یادکن‌..دعا‌کن خداهم‌به ...

باشه عزیزم چشم حتما بخدا منم بیشتر ازخودم به فکر پسرمم چون شوهرم گفته بود منفی بشه کلا  دیگه نه طبیعی نه بادارو اقدام نمیکنم ...ایشالا پسر شماهم به زودی داداش میشه 

خیلیییی زیاده؟؟؟؟ بعد چجوری میگن پول همه چی باهم میشه ۱۲ یا ۱۳ تا من باینکه تو رویان مبالغ سونو و و ...

راستش من پیش دکتر احمدی تو عرفان نیایش میخواستم برم، اما خواهرم شوهرم یهو دکتر نصر رو برام اکی کرد و میگن خیلی خوبه

نمیدونم چیکار کنم

یه عالمه سوال داشتم که امروز بی جواب موند

مثلا عدد tsh من ۳.۲ شده باید قرص تیروئید قبل پانکچر بخورم یا نه؟ یا مثلا کیفیت تخمک رو چجوری بهتر کنم که گفت هیچ مکملی نخور اما دکتر احمدی بهم گفت اووبوست و اینوفولیک بخور عالیه، یا مثلا گفت همسرت هیچ مکملی نخور در صورتیکه مورفو همسرم ۱ درصده و باید مکمل بخوره حتی دکتر احمدی تاکید کرد که سلن پلاس و پروفرتیل یا آندروفرتی بخوره عالیه.

الان گیر کردم چرا دکترا با هم فرق دارن ، کدوم خوبه چیکار کنم، هزینه کمی نمیدم حداقل دو بار پانکچر دارم میشه نزدیک ۳۰ میلیون و بهم گفت تعیین جنسیت نکن اما احمدی گفت بیا دوقلو یه پسر یه دختر برات بزارم راحت بشی، فقط بدبختی اینه که دکتر احمدی اصلا معروف نیست و اصلا کسی نمی شناسه که بیاد بگه کارش خوبه یا نه، تازه اومده تهران

شاید نمیدونم من به یدونه هم راضی ام فقط باشه ...پست قبلیتو نتونستم ریپلای کنم عزیزم فدات شم ایشالا م ...

انشاله عزیزدلم 

اره منم بعصی وقتانمیتونم ریپلای کنم

خدایابه امیدخودت🌺