2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6832297 بازدید | 669939 پست
آره دمت گرم لطف میکنی😙😙😙

باشه عزیزم میپرسم واست،،،پس پرونده ات مطب پیله وری دیگه؟؟فقط واسه انتقال میای بیمارستان؟؟

اینارومیپرسم بخاطر اینه به ازمایشگاه بگم😉

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
عزيزم همون سلفريه اين تست

نمیدونم این ماماهه منو گیج کرده..

من یه مدت دیر به دیر میام..هر وقتم میام دنبال تو وعروس کوچولو و سیمایی میگردم ببینم چیکار کردین و در چه حالین😄

چه خبر سونو نرفتی هنوز؟دکتر بهت پیشنهاد سلفری نداده؟

من که دکترم قبل غربالگری میگفت برین این nipتست رو انجام بدین..بعدها که پرسیدیم چرا اینقد تاکید داشته.گفت یکی بخاطر دوقلویی یکی بخاطر اینکه آی وی اف کردین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه عزیزم میپرسم واست،،،پس پرونده ات مطب پیله وری دیگه؟؟فقط واسه انتقال میای بیمارستان؟؟ اینارومیپ ...

مچکرم جانم، نه بیمارستانم پرونده دارم برای پانکچرو انتقال اومدم، میگم دیگه تا مطب نرم همونجا بیام بنویسن انجام بده

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
باشه عزیزم میپرسم واست،،،پس پرونده ات مطب پیله وری دیگه؟؟فقط واسه انتقال میای بیمارستان؟؟ اینارومیپ ...

بهشونم بگو چهاربار انتقال منفی داره😅😅😅

2728
انشاالله که نتیجه میگیری عزیزم😍 دکتر عارفی ابن سینا هستن؟ سخت نیست نوبت گرفتن ازشون؟

مرسی عزیزم ایشالله که شما هم نتیجه بگیری. من مطب دکتر عارفی می رفتم توی سعادت آباد البته ایشون هم توی بیمارستان بهمن و هم بیمارستان عرفان هستن ابن سینا رو نمی دونم ولی من اصلا بهت توصیه نمی کنم که بری چون خیلی شلوغه و اصلا به مریضهاش اهمیت نمیده

ممنونم😍😍 عاشق دکترای مهربونم😚😚😚 دکتر سونوم خیلی کم حرف و خشکه..لحظه آخر صفحه رو نشونم میده میگ ...

ابطحی بداخلاقه تقریبا ولی دفترم بالاس.

ولی اون دومیه ریز به ریز رو نشونت میده..

خواهش میکنم عزیزم ...

چند تا جنین انتقال داده بودین؟ با چه گریدی؟؟ بعد از انتقال علایم داشتین؟؟

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738
مرسی عزیزم ایشالله که شما هم نتیجه بگیری. من مطب دکتر عارفی می رفتم توی سعادت آباد البته ایشون هم تو ...

قربونت❤

چقدر همه جا شلوغ شده مرکز مامم میگن خیلی شلوغه تازه اینا خصوصی هستن وای به دولتیا

سلام عزیزم خداروشکر خوشحالی ایشالااا بارداری همینطوری مثبت برو جلو  زینبی جون زایمان کردن خدار ...

الهی 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗پس گل پسرش اومد بغلش خداروشکر مرسی که بهم گفتی دوستم🤗🤗🤗🥰🥰🥰🥰🥰🥰واااای چقدر خوشحال شدم 😃😃😃😃😃مبارکت باشه زینب عزیزم الهی دومادیش الهی همیشه سایه تون بالا سرش باشه 😍😍😍😍😍😍😍

@زینبی_بابا    

سلاااااام مونا جونم خوبي عزيز دلم روزت پيشاپيش مباااااارك 🌹🌹🌹🌹 انشاالله نشانه بارداري گلم انشاال ...

ای جانم ممنون از خبرت لیانای مهربون 🥰😍🥰😍😘گلم من که نی نی ندارم دوقلو بودم و متاسفانه سقط شدن گلم 😔😔😔ایشالله به زودی نی نی های خوشگل خوشگل به دنیا بیاری 🥰🥰🥰🥰

و ما همچنان در روزهای انتظار به سر میبریم امروز خواستم به توالت فرنگی از جا که پاشدم یه هو زیر دلم گرفت جیغ کشیدم نتونستم راه برم یه ور رحمم دوق ذوق میکرد و سوخت همش فکر کردم تخمدونام پیچ خورد 

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
2706