2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6848778 بازدید | 671039 پست
ناراحت نباش روز انتقال دکتر به من گفت از ۴ تا جنین که ذوب کردیم دوتاش ازبین رفته یکیشم اینقدر ضعیفه ...

مبارک باشه عزیز دلم علاعمتون قبل از ازمایش بارداری چه چیزایی بود ریز تا درشتشو بگید 

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
دلارام جون سلام عزیزم روزتون مبارک باشه حال نی نی هامون خوبه خودت خوبی🌱🌱🌱🌱شما با من ۱۷ انتقال دا ...

منم یکم ترشح سفید ببخشید دارم ولی کلا علائم من ندارم ایشالا هممون خوش خبر میاییم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلارام جون سلام عزیزم روزتون مبارک باشه حال نی نی هامون خوبه خودت خوبی🌱🌱🌱🌱شما با من ۱۷ انتقال دا ...

عزیزم منم مثل خودتم.زیاد بهش فکر نکن.خیلی از این علامتا بخاطر داروهاییه که مصرف میکنیم.زیاد تو فکرش نرو.بدنا هم با هم فرق داره.ولی باور کن به علامت داشتن نیست خانم گل

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
اره مام ...بهم گفت برای اسفند وقت دارم ...گفتم برای اردیبهشت میخوام گفت اواسط اسفند برای نوبت تماس ب ...

دست گلت درد نکنه عزیزم❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
نمی دونم کسی پاسخ تون رو داده یا نه مرکز مام از من 6/5 گرفت برای یک پانکچر و یک انتقال روی هم

نه نگفتن، ممنونم

خب پس خوبه دیگه نهایت 15 بیشتر نمیشه با دارو و سونو، آخه یه تاپیک دیدم یکی نوشته بود خواهرش صدمیلیون هزینه کرده اونجا😐😐😐

نه من ۱۹ بهمن تازه انتقال دادم هنوز منتظر روز آزمایش هستم. من پیش دکتر عارفی پانکچر شدم اما پیش دکتر ...

انشاالله که نتیجه میگیری عزیزم😍

دکتر عارفی ابن سینا هستن؟ سخت نیست نوبت گرفتن ازشون؟

بهار جون پروسه بارداری خیلی پیچیدست دکترا هم چیز زیادی نمیدونند فقط سعی و خطا میکنند حالا ممکنه یک ع ...

سلام گلم میتونم بپرسم مشکلتون چیه برای میکرو؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
نمیدونم بهار جون واقعا علتش داروهای گیاهیه یا نه چون هم دارو گیاهی میخورده هم DHEA و ژل رویال... واس ...

تارا جون به نظرت دکتر نصر پانکچرشم خوبه؟ آخه من موندم چیکار کنم، مثلا اگه یه زمانی بخوام بیام تهران هم پانکچر و هم انتقالو برم پیش نصر یا پانکچرو جای دیگه انحام بدم جنینامو ببرم پیش نصر

سلام یه سوال فوری خانما.دخترعمه ام دیروز انتقال داشته .همش استرس .میگه کمردرد شدید دارم.ترشح دارم اح ...

یعنی کسی نیست جواب منو بده😐🤔

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
سلام گلم میتونم بپرسم مشکلتون چیه برای میکرو؟

سلام عزیزم

مشکل خاصی ندارم دوتا انتقال که اولی سقط شد و دومی منفی شد 

مشکلم شاید نداشتن زمانه و اینکه واقعا دیگه خسته شدم از دارو خوردنها و عمل و اتتقال و انتظارو به نتیجه نرسیدن

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
تارا جون به نظرت دکتر نصر پانکچرشم خوبه؟ آخه من موندم چیکار کنم، مثلا اگه یه زمانی بخوام بیام تهران ...

عزیزم شما که سنت بالا نیست ذخیرتم خوبه بهت نمیگه اهدایی پس کلا سیکلو با دکتر نصر شروع کن البته برای پانکر  گزینه بهتر از دکتر نصر زیاده ولی واسه انتقال حداقل تا جاییکه من دیدم و شنیدم نصر از همه امارش بهتره

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم