2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854666 بازدید | 671545 پست
سلام الهامي جون ، چطوري خانمي ؟ كي زايمان كردي خبر ندادي عزيزم ، مباركت باشه و ان شا الله قسمت تك تك ...

سلام عزیزدلم خوبین فسقلیلا درچه حالن ؟ 

شکر عزیزم منم خوبم خبر دادم حتما متوجه پستم نشدی گلم ! 

۱۶روز میشه زایمان کردم 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
عزیزم شما که سنت بالا نیست ذخیرتم خوبه بهت نمیگه اهدایی پس کلا سیکلو با دکتر نصر شروع کن البته برای ...

قربونت، سنم که چرا بالاست الان 35 هستم بعداز عید میشه 36 ذخیرمم تا قبل از دوتا پانکچر 5 بود الان رو نمیدونم ولی هر دوبار خداروشکر خوب تخمک داشتم

آخه من زیاد دکترای خوب رو نمیشناسم مثلا تعریف نصر رو اینجا دیدم برای همین همش سوال میاد تو ذهنم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام یه سوال فوری خانما.دخترعمه ام دیروز انتقال داشته .همش استرس .میگه کمردرد شدید دارم.ترشح دارم اح ...

قرص تخمدان و شیردهی رو من تا حالا نشنیدم نمیدونم چیه وگرنه کمک میکردم ...

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
سلام ازمایش منم منفی شد متاسفانه برای بلر چهارم ایندفعه خیلی امیدوار بودم راضیم به رضای خدا 

متاسفم عزیزم باز جنین داری چندتا انتقال دادی؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام عزیزدلم خوبین فسقلیلا درچه حالن ؟  شکر عزیزم منم خوبم خبر دادم حتما متوجه پستم نشدی گلم ! ...

ای جوتمم مبارکهههه نی نی نازتو شیر دادی برای همه ماها دعا کن عزیزممم

سلام عزیزم مشکل خاصی ندارم دوتا انتقال که اولی سقط شد و دومی منفی شد  مشکلم شاید نداشتن زمانه ...

ایشالا که به زودی مادر بشید ....یعنی هم خودتون هم همسرتون سالم هستن؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
متاسفم عزیزم باز جنین داری چندتا انتقال دادی؟

۶ تای دیگه دارم بار چهارم سه تا سه روزه انتقال دادم ایندفعه نزاشتم بلاست کنن که با بیفایده نمیدونم ایراد کار کجاست منم میخوام یک نسخه برم پیش نصر جنینام شیرازن

۶ تای دیگه دارم بار چهارم سه تا سه روزه انتقال دادم ایندفعه نزاشتم بلاست کنن که با بیفایده نمیدونم ا ...

خیلی بده واقعا 

اره حتما برو مشاوره هم‌شده ارزشش و داره

سلام ازمایش منم منفی شد متاسفانه برای بلر چهارم ایندفعه خیلی امیدوار بودم راضیم به رضای خدا 

ای وای من الان فقط اومدم اینجا ک ببینم جوابتون چی شد،انشأالله این ما طبیعی باردار شی عزیزم،منم شنبه آزمایش دارم کلا روحیم داغونه

۶ تای دیگه دارم بار چهارم سه تا سه روزه انتقال دادم ایندفعه نزاشتم بلاست کنن که با بیفایده نمیدونم ا ...

متاسفم گلم ایشالا خدا برات معجزه کنه وبزودی قبل از انتقال بعدی طبیعی بارداربشی.......میتونم بپرسم مشکلتون چی هست ونگفتن چرا منفی میشه؟همه میکروها  شیرازانجام دادی؟پیش دکتررستمی؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
متاسفم گلم ایشالا خدا برات معجزه کنه وبزودی قبل از انتقال بعدی طبیعی بارداربشی.......میتونم بپرسم مش ...

عزیزم من دوبار تهران پیش عارفی و دوبار پیش مددی شیراز کلینیک دکتر رستمی من مشکل بارداری ندارم قبلا هم بار دار شدم مشکل ژنتیک دارم 

2706