2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6848209 بازدید | 671009 پست

از حرفام ناراحت نشین...

ولی اگه تو زندگی هاتون مشکل هست هی نگین بچه بیارم خوب میشیم همون اول جدا شین ، یا به فکر درمان دیگه ای باشین

با بچه اوردن فقط مشکلاتتون بیشتر میشه...

مادر پدرم ۱۳.۱۴ سال پیش جدا شدن ولی هنوز دود جداییشون داره تو چشم منو داداشم میره

اخرشم تا بچه یکم بد میشه میگن من نمیتونم نگهش دارم بابات بیاد ببره ، من خسته شدم ازش بره پیش مامانت 

مگه توپ فوتباله !!!! اینم نتیجه ی تربیتی شماست میخواستین بالاسرش باشید تا بچه ی اذیت کنی نباشه

که به ولله چنین بچه ای نیست ، چطور من دو کلوم با زبون خودش باهاش حرف میزنم میفهمه و اروم میشه

لطفاً پدر مادر خودخواهی نباشید

بازم ببخشید دلم پر بود

تو تمام نوشته هام اشکام همینطوری میریزه

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم ، همچنان پریود نشدم دو روزه ویتامین. هامو نمیخورم میگم شاید بخاطر ایناس🥲 همچنان هیچ عل ...

بابت برادرت ناراحتم طفلکی چقدر از بچگی رنج کشیده...

خدا کمکش کنه و عاقبت بخیر بشه

ویتامیناتو ادامه بده قطع نکن

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
بابت برادرت ناراحتم طفلکی چقدر از بچگی رنج کشیده... خدا کمکش کنه و عاقبت بخیر بشه ویتامیناتو اد ...

ممنون مهتاب جون 

چشم از امروز میخورمشون💗

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2731
کاش میرفتم با دکتر دیگه هم مشورت میکردم  نظرم ب دکتر غریب لکی هم بود  دکتر جانشین پرینات ...

بنظر من با یه دکتر دیگه مشورت کن 

دکتر ازادی هم دکتر خوبیه نوبتاش هم خلوته زمان انتظار مطبش کمه خودم تحت نظرش بودم

خواستی یه سر پیشش برو 

دکتر رحیمی شعرباف هم اینجا میگفتن خوبه 

غریب لکی رو نمیشناسم 

در  هرصورت نگران نباش توکل به خدا همه چیز عالیه

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
اگه ۴یا ۳ باشه که خیلی خوبه ،این‌ دیگه نه کمه نه زیاده  تعداد تخمکت خوب میشه ،نه اونقدری زیاد ...

درست میگی عزیزم.اصلا بهش دقت نکرده بودم. همش فکر میکردم بازم هایپر میشم.یکم خیالم راحت میشه حداقل یکی از مشکلات روز پانکچر کمتر میشه آخه همون روز شوهرم باید تسه بشه

ممنون گلم

قربونت برم خدا کوچولوتو حفظ کنه  من گفتم سلفری بدم میگن خطا داره  آمینو بهتره  دکتر ...

سونو آن آتی اینقدر خطا داره که ، اصلا به دلت بد نیار کاش همون سلفری انجام میدادی باز خودت میدونی ولی 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
بله با سونو میبینن دیگه راه دیگه ای که نیست. مرکزی که من میرم همشون متخصص آندومتریوز هستن و کارشون ...

دو سال پیش لاپارا کردم 

گفتن اندومتریوز خفیف داری 

شما کدوم مرکز میرید که می گید همشون متخصص اندومتریوز هستن ؟ 

سمت چپم حدود تخمدان و کشاله رانم درد می گیره 

موقع نزدیکی یا مواقع دیگه 

نمی دونم چیه 

2740
عزیزم از عوارضش اطلاع ندارم  ولی هر موقع خواستم برم تو سیکل انتقال دکتر برام تجویز میکرد یکی د ...

مرسی عزیزم اتفاقاسرچ کردم دیدم گفته برای کسایی متل من ک آرتریت دارم بایددکترم تاییدکنه لامصب بخاطراین بیماری کلا ستم بستس هیچ کاری نمیتونم بکنم😤

از حرفام ناراحت نشین... ولی اگه تو زندگی هاتون مشکل هست هی نگین بچه بیارم خوب میشیم همون اول جدا شی ...

عزیزم کاملا باحرف ات موافقم واقعازندگی ک خوب باشه بدون بچه هم خوبه.منم مثل تومعتقدم کسایی ک همش باشریک زندگیشون مشکل دارن بچه تواین زندگی نیادبهتره چون اون بچه بیشترین لطمه رومیخوره

دوستان من برای جبران لطف ومحبت فاطمه جون ومهتاب جون میخوام هردعایاسوره ای ک دوستدارین براتون بخونم اختیاری گذاشتم گفتم شایدیکی سوره یس دوسداره براش بخونم یکی نادعلی  یاهردعاوقرانی بخاطراین اختیاری گذاشتم هرکی هردعایی قرآنی دوسداره براش بخونم بهم پیام بده تودفترم یادداشت کنم براش بخونم. ان‌شاءالله خداقبول کنه ازم

دوستان من برای جبران لطف ومحبت فاطمه جون ومهتاب جون میخوام هردعایاسوره ای ک دوستدارین براتون بخونم ا ...

عزیزم ممنون انشالله خودتون هم به زودی حاجت روا بشید

برای من نادعلی میخونید ممنون منم به نیت شما شب میخونم 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
دوستان من برای جبران لطف ومحبت فاطمه جون ومهتاب جون میخوام هردعایاسوره ای ک دوستدارین براتون بخونم ا ...

مهربان جان 

لطفا برای من یس می خونید 

ممنونت میشم 

حاجت روا باشی گلم 🌹🙏🏻