2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6843190 بازدید | 670634 پست
خب خب خب دخترا من اومدم با یه دلگرمی کوچک،خانما ماه قبل یک ماه بعد از کورتاژ پریود شدم اما این ماه خ ...

سلاااااام مونا جونم خوبي عزيز دلم روزت پيشاپيش مباااااارك 🌹🌹🌹🌹 انشاالله نشانه بارداري گلم انشاالله قرار يه داداش تپل واسه گل دخترت بياري 😍😍😍😍

ممنون از دعات عزيزم انشاالله همه منتظرا 💋💋

زينب جون ١٩ گل پسرش به دنيا اومد  و حال جفتشون خوبه خداروشكر 💓💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ان شاالله.ممنون عزیزم.😍😍😍😍 ان شاالله شما هم خیلی زود باردار بشی و جای دوقلوهای نازت براتون پر ب ...

فداااات🥰🥰

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از صبح داغون شدم . رفتم بیمارستان فهمیدم جنین ها از ۶ تا شدن ۳ تا  ۳تاشو از دست دادم  ...

عزيزم انشاالله با اولين انتقال صاحب يه ني ني ناز ميشي استرس نداشته باش خيليا ٢٠تا جنين داشتن ولي هنوز دستشون خاليه به تعداد نيست فقط فقط بايد خدا بخواد 

باورت میشه کلا استرس ندارم بسلامتی منم ۴ اسفنده آزمایشم ولی حتما قبلش بی بی میزنم😁😁 میگم ایشالا م ...

میدونم که میخوای بی بی بزنی😁😁😁.فقط بهم بگو دقیقا چه روزی میخوای بی بی بزنی که اون روزا نیام نی نی سایت.اووف از بی بی چک متنفرم. تو نی نی پلاس یه بنده خدایی تقریبا انتقالش با شادن جان بود بی بیش مثبت بود اما آزمایشش منفی شد خیلی براش ناراحتم.چقد بچه های اونجا بهش تبریک گفتن چقد دل خودش و شوهرش و مادر شوهرش خوش بود😔😔😔

اونو دیگه باید طبق فرمول انتقال حساب کنی ببینی چند هفته میشی.۱۴+سن جنین+ روزای بعد از انتقال

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2731
من از صبح داغون شدم . رفتم بیمارستان فهمیدم جنین ها از ۶ تا شدن ۳ تا  ۳تاشو از دست دادم  ...

ناراحت نباش

روز انتقال دکتر به من گفت از ۴ تا جنین که ذوب کردیم دوتاش ازبین رفته یکیشم اینقدر ضعیفه که اگه بذاریم جلوی رشد اون یکی رو هم میگیره 

یه جنین گذاشت برام و خدا خواست و مثبت شد

سلام یه سوال فوری خانما.دخترعمه ام دیروز انتقال داشته .همش استرس .میگه کمردرد شدید دارم.ترشح دارم احساس میکنم یه چیزی تو شکمم تکون میخوره.بعد اینکه آیا قرص تخمدان وشیردهی بعد انتقال میشه مصرف کرد؟؟؟؟

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
سلام یه سوال فوری خانما.دخترعمه ام دیروز انتقال داشته .همش استرس .میگه کمردرد شدید دارم.ترشح دارم اح ...

واینکه جنینش فریزشده بلاست بوده

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2740

کسی نیست😐

میدونم که میخوای بی بی بزنی😁😁😁.فقط بهم بگو دقیقا چه روزی میخوای بی بی بزنی که اون روزا نیام نی نی ...

بزنمم نمیگم اینجا خیالت راحت 😂😂

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
عزيزم اره من خودم يك بار بهمن ديدمش ولي ميگن نيستش بهمن كلا تو مام 

من که تو همين دو هفته پيشم ديدم که انتقال داشت يه دختر عرب قبل اونم که رفته بودم برا سونو قبل پانکچر بود اونم خانمه عرب بود حتي اسمشو تو برد داخل بخش اي وي اف ديدم که نوشته بودن که اونروز يه انتقال داشت 

خدایا شکرت
اولاشی؟  چند هفته ای؟  نه . من چون کمرم حساس بود ، بیشتر طاق باز میخوابیدم.

عزيزم شما از چند هفته حرکت نی نی ت رو احساس کردی؟ مشتاقانه منتظرشم 😍

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
@مامان_ماهک10       سلام خوبی مامان ماهک جان؟ زیاد تو فکر علامت نرو .استرس میگ ...

دلارام جون سلام عزیزم روزتون مبارک باشه حال نی نی هامون خوبه خودت خوبی🌱🌱🌱🌱شما با من ۱۷ انتقال دادی علاعمی دارید مثل دل درد یا کمر درد من روز ۶ خیلی زیاد بود اران خفیف تره گاهی میگیره ول میکنه 

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
2706