2733
2734

منی که بسیار کم خواب بودم یه جوری خوابم زیاد شده که میترسم برم توی کما 🤣 عجیب غریب شدم اصلا صبح پاشدم صبحانه گذاشتم گفتم تا چای دم بکشه دراز بکشم کتری تبدیل به کربن خالص شد صبحانه خوردم گفتم دراز بکشم بیدار شدم دیدم باز دو ساعت گذشته یه کم پاشدم یه کم چرخ خوردم توی خونه تا نشستم دوباره دو ساعت خوابم برد سر بچه اولم به هیچ وجه اینطوری نبودم که

مثل فرفره کار میکردم شاغل بودم همه میگفتن چرا انقدر فعالیت می‌کنی راه میری بچه ت یه چیزیش میشه در این حد فعال بودم 

شمایی که مثل من بودید جنسیت بچه تون چیه؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
دختر

اوخی 😍 خدا حفظش کنه برات عزیزم ♥️

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون انشالله بارداری خوبی داشته باشی 

ممنون عزیزم 😍 

خوبه که باز من خوابم زیاد بود از وقتی حامله شدم سحر خیز شدم روزا برام نمی‌گذره فکر کنم این نه ماه بر ...

سه ماه اولش اینطوریه سه ماه دوم مثل برق و باد میگذره بعد باور کن آدم زبر و زرنگ باشه بهتره مشغول می‌کنی خودتو زمان بهتر میگذره من از خوابیدن و بی حالی خیلی بدم میاد فشار پایینی هم هستم ، الان که بهترم فشارم رو گرفتم ده روی هفت بود احتمالا یکی دو ساعت قبل پایین بوده که اینطوری خوابم میومد بی حال که میشم دیگه بعدش حوصله انجام کاری رو هم ندارم 

سه ماه اولش اینطوریه سه ماه دوم مثل برق و باد میگذره بعد باور کن آدم زبر و زرنگ باشه بهتره م ...

آره خب حق داری منم قبلا زیاد که می‌خوابیدم کل روز رو کسل بودم.

یه آبمیوه ای چیز شیرینی بخور فشارت نیوفته.

آره خب حق داری منم قبلا زیاد که می‌خوابیدم کل روز رو کسل بودم. یه آبمیوه ای چیز شیرینی بخور فشارت ن ...

قندم بالاست متاسفانه ، آجیل نمکی خوردم بهتر شدم 

جنسیت بچه اول و این بچتون چیه؟ شما هم سر بارداری اولتون اشتهاتون زیاد بود؟

بچه اولم پسره این یکی هنوز معلوم نیست تازه رفتم توی پنج هفته 

اشتهام سر پسرم مثل روزهای غیر بارداریم معمولی بود و خوب می‌خوردم 

الان ولی خیلی بی اشتها شدم تهوع اینا هنوز ندارم ولی بی میلم به همه چی 

از همون هفته های اول خوابت زیاد شد؟؟

من الان برعکس خوابم کم شده و تو انجام دادن کارم تنبلیم نمیاد‌.

مادرم قبلاً می گفت سر من این جور بوده ولی سر داداشم هی می خوابیده و کارم نمی کرده.

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی،جانان منی،در بطن منی،جانانه بیا....۱۴۰۲/۱۱/۱۹ فهمیدم یه فندق تو راهه🤩😍انشالله قسمت همه ی منتظرا....
سلام گلم اگر به علایم ربط داشته باشه دختره😍

ای خدا 😍 امسال اولین سالی بود که رفتم اعتکاف مادر کودک هم بود هر چی دختربچه بود اونجا چشممو می‌گرفتن 

من سر پسرم خیلی بارداری بدی داشتم استراحت مطلق بودم خیلی سخت گذشت بهم ، رفتم اعتکاف گفتم خدایا من که جرات ندارم اقدام کنم خودت یکی از اینا بهم بده دیگه

بارداریم که یک دفعه ای شد دختر هم بشه دیگه رسما مستجاب و الدعوه شدم از این به بعد تاپیک میزنم پول میگیرم دعا کنم براتون 🤣🤣🤣🤣 

هر چند واقعا جنسیت مهم نیست برام دخترا چشممو میگیرن ولی اینطوری نیست که اگه دختر نشه ناراحت بشم هر چی خدا بده شکر فقط بارداری آدمیزادی داشته باشم بسمه 😁

2706