2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866062 بازدید | 672387 پست
بهار جون دکتر طب سنتی گفت چیا بخوری ؟؟؟چون منم رحمم سرده 🙁🙁🙁شروع کردی برای سیکل جدید؟؟

دمنوشش یچیزایی توشه بیشترش گل گاوزبونه

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
نه فعلا دارم طب سنتیو انجام میدم بهم بر اساس طبمون دمنوش داده هم من هم شوهرم باید تا 15 روز بخوریم و ...

عزیزم انشالله با همینا جواب میگیری بحق پنج تن😍😍😍

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم دقیقا همدردیم بخدا اینقد توتنهایی گریه میکنم که چشمام ضعیف شده هرچند باگریه چیزی درست نمیشه ول ...

مگه چندسالتونه اینقد ناامیدین؟؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
مگه چندسالتونه اینقد ناامیدین؟؟

۳۳سال،،شاید سنم زیادنباشه ولی خیلی ساله ازدواج کردم،،خسته شدم از این همه دکترودوا

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
ليلا جون من ٨تا دارم كه تو دوتا ني گذاشتن دو تا ٤تا خدارو شكر همشون خوبن نميدونم چرا اينطوري كردن دك ...

راستي ليانا جون دکتر نصر تو بهمن هم انتقال انجام ميده البته من دوباري که ديدم مريضاش عرب بودن که انتقالشون تو بيمارستان بهمن بود

خدایا شکرت
عه چه جالب میخاستم اسمتو صدا بزنم ببینم بالاخره با اون همه ماجرایی که داشتی بالاخره انتقالت برای کی ...

ممنون  که به فکرم بودی خانم گلی.و ممنون بخاطر دعای قشنگت.من به دعای شما دوستان نی نی سایتی باور دارم😍😍😍😍

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
۳۳سال،،شاید سنم زیادنباشه ولی خیلی ساله ازدواج کردم،،خسته شدم از این همه دکترودوا

وووووووو😅😅

دختر دایی من یکسال بزرگتر از شما بود ازدواج کرد😁

هنوزم اقدام نکرده برا بارداری. با اعتماد به بنفس میگه من دفه اول میگیره برام😅

خواهرشوهرم همسن شمابود بجه دار شد

سنتون زیاد نیست که😉

ان شالله بزودی قسمت شماهم میشه😍😍

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
وووووووو😅😅 دختر دایی من یکسال بزرگتر از شما بود ازدواج کرد😁 هنوزم اقدام نکرده برا بارداری. با ا ...

خوشبحال دختردایتون خخخ چه افکار مثبتی داره

ولی من خیلی ناامیدم دوست دارم خیلی زود مامان بشم

ممنونم از دعات عزیزم ،،انشالله

ممنون  که به فکرم بودی خانم گلی.و ممنون بخاطر دعای قشنگت.من به دعای شما دوستان نی نی سایتی باور ...

سلام‌چطوری؟ علائم نداری؟ منکه هیچی فقط یکم دمه نافم‌ می سوزه کیه وقت آزمایشت؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
راستي ليانا جون دکتر نصر تو بهمن هم انتقال انجام ميده البته من دوباري که ديدم مريضاش عرب بودن که انت ...

عزيزم اره من خودم يك بار بهمن ديدمش ولي ميگن نيستش بهمن كلا تو مام 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

سلام به همه ی دوستای خوبم.من یه مدتی نبودم چون میخواستم از نگرانی ها دور باشم.امیدوارم هرکدوم از دوستان که انتقال دادن مامان شده باشن و اونایی هم که زایمان کردن مبارکشون باشه.

پیشاپیش روزتون رو هم تبریک میگم و با تمام وجود از خدا میخوام:

هروز مادر سال آینده همه ی اونایی که آرزوی مادر شدن دارن از خدا یه بچه ی سالم هدیه بگیرن   

2706