2752
2734

دوتا جاری هام 34سالشونه 

من 21

یکی غریبه یکی دخی عمم

این دخی عمم چون ازدواج فامیلی و اینها هستن با مادرمم لجه و کلا ادمی خوبی نیست ک شوهرش از دستش گریع میکنه چون میدونه چ‌ادمهایی عقده ای هستن پسرم چهار نیم سالشه و وقتی بچه های اونو میزنع ب پسرم میگه گوه خورده و ... دختراشم برای خون من و پسرم تشنن ک من نمیدونم برای چی ...هیچ کاری باهاشون ندارم

خیلی ازشون الان بدم میاد شدیدا عمم ک مادر جاریمع کلا بامن لجه لباس نو بپوشم منو ببینه لال میشه و ی جوری میشه یا اینکه شنیده شوعرم میخاد خونمو جدا کنه اتیش گرفتن ک اونو جدا میکنع و شانس داره و......با مامانمم لج هستن چون مامانم خواهر شوهر دخی عمم میشع همین عمم ک یکی از دخترش جاریمع

اون یکی جاریمم تازگیا ب این جاریم خیلی خوب شدن

میدونم بد منو دختر عمم ب اون یکی جاری غریبه ام میگه این جاری غریبه ام اینقد خودشرینی می‌کنه برای اون یکی جاریم و برای شوهرشو بچع عاش در حدی ک دخترش اینجا باشع دعنش غذا میده

و الان از همشون بدم میاد ن اینکع کینه ایی تو‌دلم داشته باشم ن هیچی تو دلم نیست فقط اگه از کسی بدی ببینم دیگه اونو هیچی خودم نمیدونم حتی نگاشم نمیکنم چ‌برسع ب حرف الان با جاریم ک‌دخی عممه همینجوری آمو دارم از اون یکی جاری خودشیرینمم همینجوری دل سرد میشم....

ولی خدایی من هیچوقت کاری باهاشون نداشتمو ندارم 

تو کی عروسی کردی که الان ۲۱سالته و پسرتم ۴سال و نیمش هست؟ 😶😐🫤😑🙄🙄🙄

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیجوری ۲۱ سالته بچت چهار و نیم سالشه😐

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی ...... سعدی: چو رسی به کوه سینا اَرَنی مگو و بگذر ، که نیارزد این تمنا به جواب لَن تَرانی _حافظ:چو رسی به طور سینا اَرَنی بگو و بگذر ؛ تو صدای دوست بشنو نه جواب لَن تَرانی _مولانا: اَرَنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد ،تو که با منی همیشه،چه تَری،چه لَن تَرانی😍

یه نصیحت بهت میکنم در حد یه کلمه که راحتت میکنه 

تو که زندگیت خپوبه و اوکی و نونتم که اونا نمیدن نیازی بهشون نداری 

پس دایورتشون کن همین!!!!

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706