2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6870922 بازدید | 672716 پست
من یبار روز دوم انتقال یبار هم امشب درد زیر دل شدید داشتم.حس پریودی هم دارم که البته چیز عجیبی نیست ...

@مامان_ماهک10      

سلام خوبی مامان ماهک جان؟ زیاد تو فکر علامت نرو .استرس میگیرتت.خیلی ها بدون علامت مامان شدن مثل عروسک کوچولو یا لیانا جون یا حتی زینبی بابا. من سوم آزمایشمه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
همین شهر خودمون میرفتم یه جای معمولی .ولی قراره برای هجده هفته برم شیراز.. ماما آدرس شیش هفتا سونو ...

دوتا آدرین منمی‌کنم میدمت ..از دکترای عالی هستن تو زمینه سونو ان تی و آنومالی...دکتر ابطحی روبروی هتل پارس .ساختمان نگین ..

دکتر زارع .روبروی آزمایشگاه دانشبد...این یکی خیلیم مهربونه و همه قسمتهای جنین رو تک تک نشونت میده

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@مامان_ماهک10       سلام خوبی مامان ماهک جان؟ زیاد تو فکر علامت نرو .استرس میگ ...

دلارام جون انشاالله ٣ اسفند بشه بهترين روز زندگيت با يه بتاي تپل 

خوش خبر باشي 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
هم انقباض هم دهانه رحمم درد و فشار داشت هم درد زیر دل  به خاطر این مشکلات رفتم دکتر ایزوپرین د ...

از چه هفته ای؟؟

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
شنیدم تعداد تخمک بالای ده تا هایپر میشن راسته تعداد تخمک بالا به هایپر شدن ربط داره؟

آره.ولی ممکنم هست نشی ...

خب خب خب دخترا من اومدم با یه دلگرمی کوچک،خانما ماه قبل یک ماه بعد از کورتاژ پریود شدم اما این ماه خبری نیست🤪🤪🤪یه درصد احتمال میدم شاید خبرایی باشه همینکه بهش فکر میکنم دلم خوش میشه علایم پری دارم مثه قاروقور زیردلم و از همه مهمتر سرد شدن درواقع بخ کردن انگشتای پام ولی بازم امید دارم ها 🥰🥰🥰🥰دخترا ازتون میخوام با دلای پاکتون قابلم بدونین و دعام کنین عزیزانم، نمیدونم یه جوری خوشحالم دیگه ، کشاله رانم گاهی تیر میکشه و خیلی امیدوار میشم آخه میگن نباید بهش فکر کرد من این ماه اثاث کشی داشتم و وقت فکر کردن بهش نداشتم ایشالله که خدا خودش معجزشو برام رقم بزنه 🤗🤗🤗🤗🤗زینب مهربونم خیلی کم مونده ها 🤗🤗🤗🤗قربونت برم خیلی برات خوشحالم 😍😍😍😍لیانای عزیزم مطمئنم خیلی زود مامان میشی ❤️❤️❤️❤️خلاصه که خیلی دوستون دارم 😘😘😘😘😘😘😘😘😘راستی روزتونم مبارک خوشگل خانوما 🥰🥰🥰🥰🥰

@مامان_ماهک10       سلام خوبی مامان ماهک جان؟ زیاد تو فکر علامت نرو .استرس میگ ...

باورت میشه کلا استرس ندارم بسلامتی منم ۴ اسفنده آزمایشم ولی حتما قبلش بی بی میزنم😁😁

میگم ایشالا مثبت بشه ازمون بریم‌دکتر ۴ هفتمونه یا ۵؟ چون اینکار و کردیم‌میگم وگرنه روند بارداری و می دونم 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
خب خب خب دخترا من اومدم با یه دلگرمی کوچک،خانما ماه قبل یک ماه بعد از کورتاژ پریود شدم اما این ماه خ ...

سلام عزیزم خداروشکر خوشحالی ایشالااا بارداری همینطوری مثبت برو جلو 

زینبی جون زایمان کردن خداروشکر و حالشون خوبه 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
عه چه خوب منم شنبه قراره برم سونو که بگه کی برم برا انتقال احتمال زمانامون یکیه فقط دوستای قرص استرا ...

سلام دوستم من چهارشنبه هفته بعد انتقال دارم 

قرص استرادیول ایرانی و خارجی داره ، دوستان میگم خارجی بهتره منم خارجی پیدا کردم .

و میگن بهتر سر ساعت خورده بشه ، هرچند من یکی درمیون یک ساعت اینطرف و اونطرف میشه 

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم

من از صبح داغون شدم . رفتم بیمارستان فهمیدم جنین ها از ۶ تا شدن ۳ تا 

۳تاشو از دست دادم 

فقط یکبار میتونم انتقال بدم . دارم دیونه میشم 

برام دعا کنید 😭😭😭😭

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
عزیزم دقیقا همدردیم بخدا اینقد توتنهایی گریه میکنم که چشمام ضعیف شده هرچند باگریه چیزی درست نمیشه ول ...

قربون دلت میدونم چی میگی کشیدم خیلی سخته ولی هیچکاری از دستمون بر نمیاد غیر از حسرت 😔😔😔😔😟

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
دلارام جون انشاالله ٣ اسفند بشه بهترين روز زندگيت با يه بتاي تپل  خوش خبر باشي

ان شاالله.ممنون عزیزم.😍😍😍😍

ان شاالله شما هم خیلی زود باردار بشی و جای دوقلوهای نازت براتون پر بشه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2706