2752
2734
عنوان

با شوهرم بحثم شد

383 بازدید | 10 پست

شبا که میاد خونه انتظار داره همه جا تاریک و سکوت باشه بخوابه صدای بچه در نیاد (۵ ماهشه)رانندس کلی ظرف و فلاکس اینام میبره که شبا مجبورم بشورم الانم هیچ نمیزاره سفره شام جمع شه برگشته میگه سریع دیگه خوابم میادا گفتم خب چیکار کنم خواب بچه دست منه توام بس منظمی من باید هرشب دوساعت واسه تو رخت و لباس و ظرف جمع کنم بشورم  برگشته میگه اره خوبه برم شهر غریب راحت (پدر و برادرای من شهر دیگه کار میکنن)منم گفتم حداقل سرکوب میزنی مستقیم بگو جوابتو بگیر  شغل اونام اونجوریه دقیقا مثل تویی که پشت فرمونی صب تا شب هربار هرچی میگم هی میگه خوبه برم شهر غریب فلان منم گفتم هربار میگی خوبه خودت و خانوادت پشت میز نشین نیستین 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو بهتر میشناسیش ، ولی ب نظرم رانندگی از صبح تا شب پشت فرمون واسه چندرغاز تو این گرما واقعا آدمو کلافه می‌کنه ، یکم درکش کن عزیزم ، من شناختی از شما و وضع مالیتون ندارم ولی شرایط اقتصادی خیلی فشار آورده 

خب این زن گرفتن و بچه دار شدنش چی بود؟ بگو برو مجردی زندگی کن ما که برده تو نیستیم اینجا که پادگان ن ...

بخدا زایمان که کردم حتی شبام خونه نمیومد اون موقع مغازه داشت میموند همونجا من مجبور شدم ۴۰ روز مادرمو بیارم کمکم کنه میرفت میخوابید راحت الانم صب تا شب من درگیر بچه خونه 

تو بهتر میشناسیش ، ولی ب نظرم رانندگی از صبح تا شب پشت فرمون واسه چندرغاز تو این گرما واقعا آدمو کلا ...

درک میکنم ولی اخه دیگه سرکوفت زدنش چیه یا مثلا مگه خواب بچه دست منه بگم بخاب اونم بگه چشم تازه تاپیکامو ببینی میفهمی چه بچه بدقلقلی دارم 

درک میکنم ولی اخه دیگه سرکوفت زدنش چیه یا مثلا مگه خواب بچه دست منه بگم بخاب اونم بگه چشم تازه تاپیک ...

یعنی فقط خداست که ب مادر صبر میده ، هیشکی جز مادر نمیتونه بچه رو تحمل کنه ، حتی اکثر پدرا حوصله ندارن

یعنی فقط خداست که ب مادر صبر میده ، هیشکی جز مادر نمیتونه بچه رو تحمل کنه ، حتی اکثر پدرا حوصله ندار ...

بخدا یساعت تا الان نگه نداشته بچه رو  سر جمع