2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842018 بازدید | 670570 پست
منم همین طور، دیگه یه کم ترس طبیعیه بالاخره قراره عمل بشیم   توکل به خدا

انقدر ذوق میکنم تیکرتو میبینم 😍😍 به سلامتی بغل بگیری عزیزم گل پسری رو 😍😍😘😘

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم.روزی دوتا.ولی انگار نه انگار .زینب جان شیره انگور میشه خورد تو بارداری؟ به نظرت رفلاکسو بد ...

منم فقط نون پنیر با چایی شیرین روزی یکبار با دوبار

همین

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731

سلام خانوما ببخشید من به دکترم دسترسی ندارم امروز روز ۱۵ انتقالم هست یک ساعته زیر دلم سمت چپ خیلی درد میکنی شما میدونید علتش چیه 

فردا باید برای ازمایش بتا برم خیلی میترسم 

تو روخدا اگه اطلاع دارید کمکم کنید 

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
منم فقط نون پنیر با چایی شیرین روزی یکبار با دوبار همین

لیمو شیرینم بخور 😄 

من چای نمیتونم بخورم .بدتر میشم .ترش میکنم اصلا یه وضعی 😷

ان شاء الله شما زود خوب میشی گلم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

سلام دخترها ☺️

من رفتم ان تی، خداروشکر همه چی خوب بود، نی نیم هم دخمل😍😍😍

قربون اون پاهای کپلش 😘😘😘😘

ان شاء الله قسمت همه ی خانمهای منتظر، علی الخصوص هم عروس عزیزم 🙏🙏🙏🙏

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
آره خیلی دوس دارم بزارم  خونه ندارم  داروخونه هم دوره  نمیتونم برم بخرم  به ...

شما الان هیچ کاری از دستت برنمیاد هرکاری که قرار بوده ...الان انجام شده فقط با استرس خودتو داغون میکنی....در آرامش کامل همه چی رو به خدا بسپار ، بدون هیچ تردیدی اونوقت میبینی که کوه هم تکونت نمیده.

منم فردا آز دارم ولی مثل روزای دیگه عادی ام و اصلا استرس ندارم...اونقدر با یقین به خدا توکل کردم که یه احساس آرامش بسیار عجیبی خدا بهم داده که حتی گاهی خودم از این آرامش تعجب میکنم.

امیدوارم فردا هم شما و هم ملیکا و همه ی منتظرا دلشون شاد بشه.

2740

ببخشید کسی نمیتونه کمکم کنه

تو روخدا جواب بدین خیلی درد دارم بنظرتون برم بیمارستان یا تحمل کنم

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
شما الان هیچ کاری از دستت برنمیاد هرکاری که قرار بوده ...الان انجام شده فقط با استرس خودتو داغون میک ...

لی لی جان شما فردا چند انتقالت میشه.؟من صبح اول وقت میخوام آزمایش بدم.میدونی معمولا کی جوابش آماده میشه؟

خدایا شکرت  

[QUOTE=121003775]سلام دخترها ☺️ من رفتم ان تی، خداروشکر همه چی خوب بود، نی نیم هم دخمل😍😍😍 قربون اون پاهای کپلش ...[/QUOT

ای وای چه حس خوبی  ان شاالله سالم بغلش بگیری.برا منم دعا کن لطفا.فردا آزمایش دارم.

خدایا شکرت  
منم خیلی عاشق این چیزام، ولی اون موقع ماهی یکی دوبار به همسرم میدادم خودم یه کم شیطنت میکردم و یواش ...

حالا ما برعکسیم عزیزم،شوهرم عاشق این چیزاست،من غذاهای برنجی بیشتر دوست دارم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
لی لی جان شما فردا چند انتقالت میشه.؟من صبح اول وقت میخوام آزمایش بدم.میدونی معمولا کی جوابش آماده م ...

عزیرم ۱۵ انتقالمه.معمولا همون روز عصرش جوابو میدن.من سری قبل صبح رفتم شلوغ بود گفت ظهر یا عصر میومدی نمونه ازت میگرفتیم و یکی دو ساعته هم آماده میشد.

امیدوارم که فردا ماچند نفر شادی رو به خودمون و گروه هدیه بدیم.🤗🤗🤗🤗🤗🤗

عزیزم ترس چرا قوی باش من خودم طبیعی میخوام باورت میشه هیچ ترسی ندارم چون ما تجربه نکردیم فقط به این ...

منم طبیعی زایمان میکنم الهامی جون از بس بدگفتن از زایمان طبیعی میترسم نتونم تحمل کنم باید رو ذهنم کار کنم ذهنیتم نسبت به زایمان خراب شده😎

خدا جونم شکرت...
2706