2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868042 بازدید | 672576 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دکیترون رو من فقط نیم ساعت اثر داره😭

اگر فشارت همیشه خوب و پایین هست قرص ومیگان 599 هم روزی دو تا میتونی بخوری

ویتانین ب6 هم روزی یکی 

اینا رو طی روز بخور کنترل بشه، خیلی بده آدم هیچی نتونه بخوره و همش بالا بیاره 😖😖😖

اگر فشارت همیشه خوب و پایین هست قرص ومیگان 599 هم روزی دو تا میتونی بخوری ویتانین ب6 هم روزی یکی&nb ...

زینب جان من ازمایش قند دو ساعته دادم با ۷۵ گرم گلوکز،ناشتا ۹۰ ،یه ساعت بعد ۸۰ دو ساعت بعد ۸۹ مشکلی دارم؟

اگر فشارت همیشه خوب و پایین هست قرص ومیگان 599 هم روزی دو تا میتونی بخوری ویتانین ب6 هم روزی یکی&nb ...

ممنون عزیزم

راستش ببخشید من یروزایی فقط زرداب بالا میارم

یروزایی خوبم

امروز از اون روزایی بود ببخشید فقط عوق زدم هیچی نمیخورما هیچیم بالا نمیاد فقط عوق

راستش فشارم ۱۰ رو ۶-۷ معمولا

راستش دو سه روزه گذشته فقط صبحانه و ناهارخوردم اونم چایی شیرین با نون پنیر

اصلا گوشت مرغ ماهی نمیتونم هیچی

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
زینب جان من ازمایش قند دو ساعته دادم با ۷۵ گرم گلوکز،ناشتا ۹۰ ،یه ساعت بعد ۸۰ دو ساعت بعد ۸۹ مشکلی د ...

عزیزم

دکتر نوشت

من فقط قند دوساعته دادم

اونم همون هفته ۵ بودم

ناشتا ۷۷ بعد صبحانه ۹۰ 

دیگه چیزی نگفت دکتر

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
وااای از ترس نگو که من هر چقدر میگذره بیشتر ترس میاد سراغم ولی باز میگم من میتونم 😭😭

عزیزم ترس چرا قوی باش من خودم طبیعی میخوام باورت میشه هیچ ترسی ندارم چون ما تجربه نکردیم فقط به این فکر میکنم ببینمش هر روز منتظر درد هستم 😆 با شوق وسایل خودمو و دخترمو اماده گذاشتم برای بیمارستان 😀 توهم مثبت به چیزایی خوبش فکر کن گلم ! وقتی خدا داده صبر و تحملش رو هم میده بهت قول میدم خانمی !

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
عزیزم سونو امروز چی شد نتیجه؟ 

خدا رو شکر گفتن اندومتر نازک شده و بهم دارو دادن.امروز تا خط ۵۰ سرنگ انسولین سینافکت بزنم از فردا به مدت ده روز تا خط بیست سرنگ انسولین.از فردا هم به مدت هفت روز روزی دو تا استرادیول بعدش روزی سه تا به مدت سه روز.سیزدهم هم گفتم بیام سونو.

راستی زینبی جان دکتر غدد هم رفتم گفت قرص نیاز نداری ولی تو آزمایشاتی که تو پروندم داشتم گفت قندم بالاست و شیرینیجات رو کلاحذف کنم😭😭.این شیرینیجات شامل هر چیز شیرینی میشه یعنی؟😢

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2706