2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6835460 بازدید | 670203 پست
سلام خانما . به نظرتون اگه از عصر پریود شروع بشه اون روز روز اوله یا روز بعدش ؟ 

فرداش

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانما.دکتر برای همسرم این قرص رو داده کلومیفن برای قبل میکرو.میخواستم ببینم کسی همسرش استفاده کرده؟تاثیر داره؟در ضمن گفت خارجی نداره.ایرانیه.

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
2742

مرسی زینب جونم که با حوصله بهمون جواب میدی.

اصلا مرسی که هستی😍😍😍😍

@زینبی_بابا    

زینب جون من برای خوابیدن خیلی حرص میخورم.همش احساس میکنم بد میخوابم یا با فشار بلند میشم.همش عذاب وجدان این قضیه رو دارم🙈🙈🙈🙈😢😢😢😢

چشم لیانا جان.حتما.ممنونم.

چشمت بي بلا عزيزم 💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
الهی عزیزم نه این یه قلم رو، دفترچه دستت بگیر حتی کارشناس های شیفت بعد از ظهر هم میتونی بری و هر کد ...

باشه ممنونم عزیزم، البته نسخه خودشونو که داروخانه از دفترچه کنده چون ۱۴ تاشو داد،  ولی نسخه های پزشک و بیمار با مهر داروخانه هستش و قبض داروخانه که تعداد ۱۴ تا درج شده

سارا جان دمیترون هم میخوری؟ 

اره عزیزم.روزی دوتا.ولی انگار نه انگار .زینب جان شیره انگور میشه خورد تو بارداری؟ به نظرت رفلاکسو بدتر میکنه؟!

ببین گلاب به روت انقدر خون بالا اوردم چند روزه جرات نمیکنم که حتی دیگه امتحان کنم چیزی رو..کل مواد مصرفیم تو طول روز شده نون و پنیر و لیموشیرین..بدنم جون نداره دیگه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2740
سلام، نسخه من هم تعدادش بالا بود و چون داروخانه ها کامل دارو رو نداشتن، رفتم دادم کارشناس مامایی روی ...

جالبه دیگه باید کارشناسا اینو بدونن که داروخانه ها تعداد بالا با یه نسخه نمیدن چون حتما کلی بیمار مثل من و شما بهشون بابت این قضیه مراجعه میکنن دیگه نباید این همه آدمو بکشونن اونجا الان من واقعا موندم دوباره چطور اجازه بگیرم بابت این قضیه برم تا اونجا حالا یکی از شهرستان میاد چی اونم یا باید دوباره برگرده یا بره یه دکتر زنان پیدا کنه تا براش دوباره نسخه بنویسه یا هزینه آزاد بده

😢بعضیا میگن ما وقتی تیغ و زدن درد نداشتیم اما فهمیدیم و استرس گرفتیم و اینا منم خیلی ترسوام و استرس ...

منم میخام بگم بیهوش کنن.سر دخترمم بیهوش شدم.

این داروخانه داره ظاهراً. https://www.drhajinejad165.ir/ProductPage.aspx?id=1696&ps=0&cr=2 ...

ممنون عزیزم ،فقط یدونه داره 😔،من ۳ تا باید بگیرم ،احتمالا میرم همه داروخانه های تهران رو بگردم 🌷🌷

بچه ها من چند روزه معدم بهم ريخته     هنوز بي بي  نزدم نه كه هميشه قبل موعد پري م ...

حتما ازمایش بده و با جواب ان شاء الله مثبت دیگه نرو پیش اون 😉 برو همون یکی از دکترای شهرتون

عزیزم من اسپاینال شدم و اصلا اذیت نشدم.برای خود عمل هم هیچ استرسی نداشتم .فقط نگران این بودم نکنه بچ ...

هیچی نفهمیدی اصلا🤔 تکون نمیخوردی یا وقتی میبریدن حس بدی داشته باشی😊

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزیزم من اسپاینال شدم و اصلا اذیت نشدم.برای خود عمل هم هیچ استرسی نداشتم .فقط نگران این بودم نکنه بچ ...

سوند و کی زدن براتون میشه بگیم بعد بیحسی بزنن که نفهمیم؟🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2706