2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849867 بازدید | 671084 پست
زینب جون من ۵ شنبه ۲۶دی انتقال دادم امروز روز چند انتقالمه؟؟

امروز 7 مین روز انتقال هست و میشه 6 روزه که انتقال دادی

در واقع 6 روز تمام شده وارد هفتمین روز شدی

هر 24 ساعت یک روز میشه 

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم🙈🙈🙈🙈

زینب چونم من برم حموم اشکال نداره مهمونی واجب دعوتم امشب باید برم  باوجود لکه بینی خیلییییی کم ...

حموم که سعی کن تندی بری و بیایی بیرون در حد زیر 5 دقیقه، چون دور از جون عفونت بگیری هم خوب نیست

بعدش بیا بیرون استراحت کن اگر حال داشتی مهمونی برو و زود برگرد

من اون دو هفته انتقال اصلا اصلا لک نداشتم که همه کار میکردم، قطعا اگر لک میدیدم سر کار نمی‌رفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حموم که سعی کن تندی بری و بیایی بیرون در حد زیر 5 دقیقه، چون دور از جون عفونت بگیری هم خوب نیست بعد ...

آهان باشه عزیزدلم 

مراقبت میکنم که انشالله نتیجه بگیرم❤️ 

برم مهمونی یه گوشه میشینم زیاد تکون نمیخورم 

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
والا چشمم ترسیده از بس شانس من هرچیزیو باید با گیر و بسختی بدست بیارم 

الهی عزیزم

نه این یه قلم رو، دفترچه دستت بگیر حتی کارشناس های شیفت بعد از ظهر هم میتونی بری و هر کدوم حس بهتری داشتی بگو مینویسن، اصلا هم لازم نیست با پذیرش یا جایی هماهنگ کنی و پرونده بیارن، فقط نسخه خودشون رو باید اصلاح کنن همین

کارشناس ها تا حدود 7 هستن روزهای عادی ولی آخرین لحظه نرو😉😉😉

2731
زینبی بابا یه سوال الان که کارشناس تو دفترجه برای من 20 تا گونال نوشته و داروخونه میگه بیمه فقط به ا ...

سلام، نسخه من هم تعدادش بالا بود و چون داروخانه ها کامل دارو رو نداشتن، رفتم دادم کارشناس مامایی رویان، برام توی چند تا برگه با تعداد کمتر برام نسخه کرد.

هر سوالی داری بپرس نهایت میگم بلد نیستم، اگر هم بدونم جواب میدم 😍😍😍😍 فقط ان شاء الله انتقال ندا ...

نه دیگه ما تواینکار پیشکسوت شدیم😂😂

سری اخراصلا استراحت هم نداشتم ....

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
آهان باشه عزیزدلم  مراقبت میکنم که انشالله نتیجه بگیرم❤️  برم مهمونی یه گوشه میشینم زیاد ...

آره دیگه خودت بسنج شرایط خودتو

منم وقتی لک شروع شد اولش خیلی حالم بد بود فقط یه گوشه بودم ولی بعد از دو سه روز حس میکردم راحت همه کار میتونم بکنم، البته لک من خون قهوه ایی بود که جریان داشت و پد باید عوض میکردم تند تند