2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6970867 بازدید | 679774 پست
یه سوال دیگه هم دارم  قرص اووبوست رو از کجا میتونم تهیه کنم  تهران یا کرج باشه که بتونم ...

این داروخانه داره ظاهراً.

https://www.drhajinejad165.ir/ProductPage.aspx?id=1696&ps=0&cr=2&sz=0

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره دیگه خودت بسنج شرایط خودتو منم وقتی لک شروع شد اولش خیلی حالم بد بود فقط یه گوشه بودم ولی بعد ا ...

باشه عزیزدلم 

منم دیروز سه یا چهار قطره خونه قرمز و تازه داشتم ولی الان در حد یه هالههههه با شیافم میاد بیرون خیلی کم شد 

دیشب که خونریزی کردم گفتم نمیرم امشب ولی الان حالم خیلی بهتره آخه قطع شده تقریبا

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏

بچه ها از عروسک ، زین ، سمانه ، مریم مادر خبر دارید ؟ من خیلی وقته نیومدم  از بچه ها بی خبرم ،

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
ببین من هردوشم دیدم، اونایی که بی حس میکنن بعد زایمان حسابی حالشون خوبه چون تا بی حسی بیاد برطرف شه ...

اره نباید سرم و تکون بدم تا چند ساعت و نوشابه و نسکافه اینا بخورم

فقط اکثرا میگن فهمیدیم برش زدن تو بی حسی و تکون میخوردیم استرس داشتیم و اینا😢از اینا میتزسم ن کلا فوبیا دارم که بفهمم وگرنه بیحسی بهتر از بیهوشیه😩

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
یه سلامییی به دوستان قدیمی و جدید بدمم امیدوارم حال همگی خوب باشه 🌹🌸

سلام عزیزم😍

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
وااای از ترس نگو که من هر چقدر میگذره بیشتر ترس میاد سراغم ولی باز میگم من میتونم 😭😭

عزیزم میخوای طبیعی زایمان کنی به سلامتی؟🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
به سلامتی عزیزم  ببین منم خیلی بی هوشی رو دوست دارم ولی، باید خیلی تیز و فرز دکتر عمل کنه و بچ ...

😢بعضیا میگن ما وقتی تیغ و زدن درد نداشتیم اما فهمیدیم و استرس گرفتیم و اینا منم خیلی ترسوام و استرس زیاد دارم برا همین میگم بیهوشی وگرنه بیحسی خیلی ضررش کمتره و بهتره🌷🌷

2801