2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849888 بازدید | 671084 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر عزیزم روشماتاثیرنداشت ولی متاسفانه کورتون یکی ازعوارضش افزایش قنده. بدن بابدن فرق میکنه بدن ...

اره سپیدار جون منم ی زمینه برا دیابت دارم 

عزیزم من پردنیزلون رو ۳۰ تا برام تجویز کرده به نظرت بعد این سی تا اگر مثبت بشم بازم بهم میده؟

2731
بچه ها بیبی چک من منفی شد .ببخشید اگه مزاحمتون شدم 

عزیزم ناامیدنشولطفا مگ نگفتی بتات20بوده بی بی چک میخای چیکاربخودت استرس میدی شایذجنینت ضعیفه رشدش نم نمه انشاءالله امام رضاشفاعت میکنه هممونو من برات صلوات میفرستم هدیه میکنم ب امام رضا انشاءالله برات بهترین والبته مصلحت ترین اتفاق بیفته

سلامت باشی عزیزم  الان ۸ ماهه شدن واااای باران جان انقد سخته که باورت نمیشه من کسی نیس ...

من که فقط یکی دارم اشکم هر روز و شب در امده، آخه توی شب هم چندبار بیدار میشه دیگه کلا من شبها اصلا خوب نمیخوابم 

از روز خود انتقال که حساب کنم امروز دهمه،حالا نمیدونم یکشنبه برم یا دوشنبه

عزیزم بعضیاخودانتقالم حساب میکنن تویکشنبه هم میتونی بری اگ روزانتقال حساب نکنیم یکشنبهروز13میشه جنیناتم چن روزه بودنم اونم اصافه کن روزش بیشترمیشه مثلا3روزه باشن یکشنبه میشه روز16نشون میده بتارو. ان‌شاءالله بهترینابرات اتفاق بیفته وب صلاحترین الهی آمین من ک باشم طاقت نمیارم روز12میرم

اره سپیدار جون منم ی زمینه برا دیابت دارم  عزیزم من پردنیزلون رو ۳۰ تا برام تجویز کرده به نظرت ...

خوبی عزيزم احتمالاازمایش بدی برحسب آزمایش میبینه نیازداری یانه انشاءالله ک همون 30تا کفایت کنه.دیدم بچه هاگفتن ک دکتراین دارو رو نم نم کم کرده تاقطع کنن.ولی بعصیاهم تااخرای بارداری دارن نگران نباش ب طور موقت عوارضش زیادنیس من چندساله میخورم من بایدنگران باشم ک نیستم توکل بخدا هر چ باداباد. ازبارداریت لذت ببر همه چیوبسپاربخدا توفقط کیف کن ازمادرشدنت 

آهان عزیزم،مرسی از توضیحت،چهارروزه بودن

ای جانممممممممم انشاءالله خداحفظشون کنه. آتی جان برات قرآن بازکردم عزیزم توقرانم گفته ایمان بخدا داشته باشی خیلی ایمان محکم خداخیروبرکت میده لطفا ناامیدنباش عزیزم دلتوخواسته هاتوقلبابسپارب بزرگی خودش .چ خوب چ بد اون بالایی بهترازمامصلحتمونومیدونه مسلما.آتی اگ بدونی من چ مشکلاتی دارم ولی انقد سمج و پرو هستم آب پاکی بریزن رودستم بازمیگم خدادلش نمیادبمن بچه نده تاپیر بشم امید دارم. چون ب قدرت لایزالش بشدت ایمان دارم. خدایی نکرده نمیگم توایمان نداریا عزیزدل دلگیر نشی ازمن ن منظورمه توب این خوبی ومهربونی وپاکی  نزار شیطان توقلبت خونه کنه یاس ونامیدت کنه ازخدافاصله بگیری دوستدارم دوست خوبم بهتریناروازصمیم قلبم برات ارزومیکنم