2752
2734
عنوان

کیا تو آی نوتی کار کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69557 بازدید | 147 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه ها من هم تو آی نوتی هستم ، تا الان هیچ مشکلی ندیدم از خود کار 

ولی اینکه افرادی دارن تیم سازی میکنند که مشکل آفرین هستن  و کلا با قانون تیم سازی آشنا نیستند و افراد وادار به فروش به هر قیمتی می کنند این خودش باعث شده شرکت زیر سوال بره 

من تا الان زیر بار حرف زورشون نرفتم

ولی تو تیم سازی  سعی می کنند فروش بزنید که یه پولی بیاد تو جیب خودشون  کلا کار افتاده دست یه سری افراد سودجو 

2731

بچه ها سلام بنده خانم محبوبه شهریار هستم عضو ای نوتی هستم یعنی کلا ای نوتی تموم کارای خوبی ک داره رو کم بیش میشناسم تازه عضو این نرم افزار شدم خیلی جالبه واقعا اگه فرد بازاریابی باشی ۱۰۰/ کمکت میکنه 

شرکتی کاملا هرمی هست و فقط به فکر زیر شاخه جمع کردن هستن منم بودم و فقط، پول و سرمایم سوخت و هیچی توش نبود

نرو توش بدرد نمیخوره،  فقط حصرتش تودلت میمونه.. بری پشیمون میشیاز ما گفتن بود.. من تجربه کردم.. پولمم سوخت 

بچه ها من هم تو آی نوتی هستم ، تا الان هیچ مشکلی ندیدم از خود کار  ولی اینکه افرادی دارن تیم س ...

من کل سرمایمو پکیج خریدم و اصلا بعد خرید پکیج جوابگو نلودن و ادامه آموزش هارو از سر باز کردن و کاری کردن تا من. خودم استعلا بدم  فقط جز حسرت و شکست خورده دومدم بیرون و راضی نیستم همشون دزدن و به فکر زیر شاخه جم کردنن.. پولم سوخت و اصلا جوابگو نبودن

سلام سیما جان شما توای نوتی پیشرفت کردی؟چطورشد ؟یکم توضیح بده اگه خوبه منم عضوبشم

عضو نشو فقط پولتو از دست میدی

منم بودم فقط سرمایم رفت و هیچکاری هم نشد.. شرکت هرمیه و. فقط به فکر زیر شاخه جم کردن هستن