2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6831985 بازدید | 669926 پست
من که اصلا دوس ندارم خانواده شوهرم قبل ۵ ماه بفهمن ،خودشون خواهر شوهرام دختراشون حامله شده بودن تا ۵ ...

من خواهرشوهرم باردار شد همون تا ازمایشش مثلت شد فقط بمن گفت که طفلی سقط شد قلبش عدم خونرسانی و اییت قلبی کرد

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
من روز انتقالم با شوهرم بحثم شد دیگه ماشین دور پارک کرده بود منم نگفتم بیار کلی پیاده رفتیم بعدشم شو ...

قطعا مثبت میشی .تجربه ثابت کرده هرکی روز انتقال دعوا کنه مثبته .دلیل منفی شدنای منم همینه همیشه شوهر مهربونه  

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا مثبت میشی .تجربه ثابت کرده هرکی روز انتقال دعوا کنه مثبته .دلیل منفی شدنای منم همینه همیشه شوهر ...

من قهر و دعوا نکردم😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
قطعا مثبت میشی .تجربه ثابت کرده هرکی روز انتقال دعوا کنه مثبته .دلیل منفی شدنای منم همینه همیشه شوهر ...

منم😅😅😅فایده نداره این سری باید یه دعوایی راه بندازم😂😂😂

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
منو بیمارستان با ویلچر بردم تا ماشین گفتن اصلا نمیشه خودت بری

واقعا؟ ما رو نیم ساعتم به زور میذارن دراز بکشیم زود میان میگن بلند بشید برید😕😕😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
واقعا؟ ما رو نیم ساعتم به زور میذارن دراز بکشیم زود میان میگن بلند بشید برید😕😕😕

ااا

نه من همون اناق اننقال دو ساعت موندم دو ساعتم ی اتاق دیگه

گفتن سوپ بخور بعد ترخیص 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

ما سر تعداد انتقال بحث کردیم هی میگفت چرا سه تا گذاشتی انگار الان سه قلو حاملم ماه دیگه میزام سه تا بچه میاد رو دستش😂😂😂

اوووووف خیلی اعصابم از دست این طاهری پناه خرابه یعنی دستم بهش برسه روش اسید میپاشم من خوبم شکر .امر ...

ثمین جون دعای همه ی ما پشت سرت منکه مخصوص هر روز شما رو دعا میکنم عزیزم ..انشاءالله اینبار مثبت میشی و بدنیا میاری جوجه هاتو آمین..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2706