2752
2734

نمیتونم زیاد بفهممشون ب نظرم یک جورین 

انقد تلاش میکنم درست بازی کردن رو یادشون بدم اما انگار ذهنشون طراحی شده برای خرابکاری 

بهشون میگم بیاین قایم موشک بازی کنیم میگن نه بیا دعوا کنیم یا کشتی بگیریم 

بازی فکری لگو اینارو ک اصلا دوست ندارن یا میجوعنشون یا خراب میکنن 

ذهنشون طراحی شده برای بدو بدو و جیغ کشیدن و بپر بپر کردن

هرکاری هم میکنم داد میزنم بازی میکنم قربون صدقه میرم  توضیح میدم جایزه میخرم فایده نداره ک نداره

امروز با خودم گفتم نکنه من خودم مشکل دارم با بچه هام سازش ندارم اما میبینم اطرافیان هم ک گاهی دعوت میکنن هم از نظرشون این حجم انرژی و نفهمیدن و لجبازی بچه ها براشون عجیبه بیش فعال هم نیستن چند دکتر بردم میگن عادیه طبیعی بچه سالم

گاهی اوقات انقد اذیت های بد بد میکنن دلم میخواد بزنمشون دیگ

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩

مگه فاصله سنیت با بچهات چقدره؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
به نظر من که خیلی هم عالیه  پسر بچه هستن؟

دو عدد جنس مخالف🥲

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
۲۵ ۳ ۴

احتمالا جفتشون پسرن  

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2706