2733
2734
عنوان

چیکار کنم حسود نباشمممم؟؟؟؟؟؟؟؟

334 بازدید | 37 پست

واقعا دیگ خسته شدم 

بدم میاد از خودم 

ی مشکلی ک دارم اینه ک نسبت ب هر چیزی حساسیت نشون میدم و باعث ازارم میشه 

نمیخام کسی ک با من اینجوری رفتار می‌کنه با بقیه هم همینجوری باشه 

میخام براش متفاوت باشم و بهم اهمیت بده 

ولی نمیدونم همش احساس اضافی بودم میکنم 

[اصلا هم منظورم جنس مخالف نیس]

تو چشمام زل زد گفت :                                               نبود تو دلیل ناراحتی هیچکس نیست :)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همین که داری اعتراف میکنی مطمئنم خیلی هم حسود نیستی

واقعا من ترسی از این ندارم ک ضعف هامو بگم 

و میپذیرم ک نقص هایی دارم 

میدونم هستم خیلی زیاد و همین که ب روی خودم نمیارم دو برابر می‌کنه دردم و

تو چشمام زل زد گفت :                                               نبود تو دلیل ناراحتی هیچکس نیست :)
2731
اعتماد به نفس داشته باش! حسرت بقیه رو نخور!

حسرت نمیخورم ولی نمیدونم وقتی میبینم داره اینجوری می‌کنه ته دلم ی جوری میشه و فک میکنم ک از اجیار بوده حرف زدنش با من یا حالا هرچی

باید خودتو سرگرم کنی آدم که بیکار و یی هدف باشه همچین افکاری سراغش میاد ، یه مهارتی یادبگیر ، خودتو مشغول کن که به هدفات برسی

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باید خودتو سرگرم کنی آدم که بیکار و یی هدف باشه همچین افکاری سراغش میاد ، یه مهارتی یادبگیر ، خودتو ...

من مشغولم باشم بازم ب همه چیز فکر میکنم 

درسته یکمم باید سعی کنم فکرم و از افکار منفی دور کنم

2740
چرا میخوای جای بقیه هم فکر کنی!؟🥲😂 به زندگی خودت برس و تا میتونی لذت ببر

نمیدونم واقعا🤦🏻‍♀️ 

مشکل اینه نمیتونم برسم،ینی من باید ب همه چیزززز فکر کنم همه چیز 

خسته میشم ی وقتایی

تو الان بیای تو فکر من اینقد ک شلوغه روانی میشی برمیگردی😂💔 

آفرین ✌️ نبینم دیگه فکرت درگیر بشه!🥲😂

تو ک نمیبینی، همین الانم هس👩🏻‍🦯