2733
2734
عنوان

چیکار کنم حسود نباشمممم؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 37 پست
عزیزمممم  ولی من نمیتونم ببخشم

بخشیدن کار خیلی بزرگیه🥲و باید خیلی فروتن باشی 

چیه؟؟ نگا میکنی؟؟؟ چشات و درویش کن و خجالت بکش بعدش هم برو تو اتاقت و ب کار زشتت فکر کن دلنبندم-                           (چیه فضول؟ از قصد نوشتم دلنبندم🤡)
بخشیدن کار خیلی بزرگیه🥲و باید خیلی فروتن باشی 

که من نیستم حقشونه

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همينطور  توقعات ساده هم نداشته باش اينكه به يادت باشن، اگه وعده اى دادن عمل كنن، اگه برنا ...

من توقعی از کسی ندارم 

ولی وقتی ادمی برات مهم بشه خود بخود توقع ایجاد میشه 

هرچند من همیشه سعی میکنم خودمو قانع کنم ک هر ادمی حق داره با هرکی میخاد حرف بزنه همون‌طور ک تو میزنی😅

چیه؟؟ نگا میکنی؟؟؟ چشات و درویش کن و خجالت بکش بعدش هم برو تو اتاقت و ب کار زشتت فکر کن دلنبندم-                           (چیه فضول؟ از قصد نوشتم دلنبندم🤡)
که من نیستم حقشونه

😂😂 موافقم

ولی من برای ارامش خودم میبخشم و واگذار میکنم ب کارما 

اگ حقه بزنه اگ نیستم ک خب نیست دیگ😅

😂😂 موافقم ولی من برای ارامش خودم میبخشم و واگذار میکنم ب کارما  اگ حقه بزنه اگ نیستم ک خب ن ...

خب من برای ارامش خودم نمیبخشم 

باعث شد افسرده بشم خودکشی کنم ، جنس مخالف منظورم نیستا، خدا لعنتشون کنه

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
خب من برای ارامش خودم نمیبخشم  باعث شد افسرده بشم خودکشی کنم ، جنس مخالف منظورم نیستا، خدا لعن ...

وقتی زیاد اسیب ببینی تهش این میشه🥲

امیدوارم همیشه خوب و سالم باشی🥲🦋

وقتی زیاد اسیب ببینی تهش این میشه🥲 امیدوارم همیشه خوب و سالم باشی🥲🦋

قربونت برم  

مرسیی همچنین 

قربونت برم     مرسیی همچنین

فدای شما🥲✨