2752
2734
عنوان

چیکار کنم حسود نباشمممم؟؟؟؟؟؟؟؟

365 بازدید | 37 پست

واقعا دیگ خسته شدم 

بدم میاد از خودم 

ی مشکلی ک دارم اینه ک نسبت ب هر چیزی حساسیت نشون میدم و باعث ازارم میشه 

نمیخام کسی ک با من اینجوری رفتار می‌کنه با بقیه هم همینجوری باشه 

میخام براش متفاوت باشم و بهم اهمیت بده 

ولی نمیدونم همش احساس اضافی بودم میکنم 

[اصلا هم منظورم جنس مخالف نیس]

چیه؟؟ نگا میکنی؟؟؟ چشات و درویش کن و خجالت بکش بعدش هم برو تو اتاقت و ب کار زشتت فکر کن دلنبندم-                           (چیه فضول؟ از قصد نوشتم دلنبندم🤡)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین که داری اعتراف میکنی مطمئنم خیلی هم حسود نیستی

واقعا من ترسی از این ندارم ک ضعف هامو بگم 

و میپذیرم ک نقص هایی دارم 

میدونم هستم خیلی زیاد و همین که ب روی خودم نمیارم دو برابر می‌کنه دردم و

چیه؟؟ نگا میکنی؟؟؟ چشات و درویش کن و خجالت بکش بعدش هم برو تو اتاقت و ب کار زشتت فکر کن دلنبندم-                           (چیه فضول؟ از قصد نوشتم دلنبندم🤡)
اعتماد به نفس داشته باش! حسرت بقیه رو نخور!

حسرت نمیخورم ولی نمیدونم وقتی میبینم داره اینجوری می‌کنه ته دلم ی جوری میشه و فک میکنم ک از اجیار بوده حرف زدنش با من یا حالا هرچی

باید خودتو سرگرم کنی آدم که بیکار و یی هدف باشه همچین افکاری سراغش میاد ، یه مهارتی یادبگیر ، خودتو مشغول کن که به هدفات برسی

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باید خودتو سرگرم کنی آدم که بیکار و یی هدف باشه همچین افکاری سراغش میاد ، یه مهارتی یادبگیر ، خودتو ...

من مشغولم باشم بازم ب همه چیز فکر میکنم 

درسته یکمم باید سعی کنم فکرم و از افکار منفی دور کنم

چرا میخوای جای بقیه هم فکر کنی!؟🥲😂 به زندگی خودت برس و تا میتونی لذت ببر

نمیدونم واقعا🤦🏻‍♀️ 

مشکل اینه نمیتونم برسم،ینی من باید ب همه چیزززز فکر کنم همه چیز 

خسته میشم ی وقتایی

تو الان بیای تو فکر من اینقد ک شلوغه روانی میشی برمیگردی😂💔 

لااقل برو سر کار 🥲😂

هنوز سنم نرسیده👩🏻‍🦯🤣

عه!؟ پس بشین درستو بخون!🫤😂

چشم👩🏻‍🦯💔

آفرین ✌️ نبینم دیگه فکرت درگیر بشه!🥲😂

تو ک نمیبینی، همین الانم هس👩🏻‍🦯

2706