2737
2734

تو اینترنت سرچ کردم به این اختلال شخصیت میگن پارانوئید که طرف همش بدبینه و غیره که تقریبا همه علائمش رو من دارم از یکسال پیش تا الان

که از مدرسه لعنتیم شروع شد که محیط بشدت سمی بود نمیدونم روم تاثیر گذاشت یا ژنتیکی هست یا چی ولی اگه بخوام خودم رو توصیف کنم بشدت بدبینم حتی به یه بچه کوچیکتر از خودم هم اینکه چه قصدی داره از انواع حرکات هر فرد یه منظور بد میگیرم!بزارین بهتر بگم یه نفر تو ذهنمه که باهام حرف میزنه گاهی حتی از خودمم میترسم ذهنم داره میترکه انگار یه شخصیت دیگه تو وجودمه دوست دارم هر کی یه کوچولو صداش رو میبره بالا دعوا بگیرم زود به دل میگیرم و به فکر انتقام میفتم تو مدرسه خیلی اون عوضی ها روم تاثیر گذاشتن منم زیاد باهاشون دعوا گرفتم ولی خب جوربه که بخاطر اضطراب اجتماعی و وضعیت روانی بد حوصله دعوا و استرس ندارم

بنظرتون مشکل از منه لطفا یه روانشناس جوابم رو بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم بگم بشدت استرسی هستم و همیشه بدنبال اثبات خودمم البته قبلا خیلی بیشتر بود واسه هر رفتار کوچیکی که اصلا باورتون نمیشه موقع عصبانیت شدید یکی دیگه میشم حالا نمیدونم بخاطر عصبانیت یا شخصیتم!روابط اجتماعی خوبی ندارم اعتماد به نفس زیر صفر و حالا فردا هم که قراره برم امتحان بدم باز باید ریخت نحس اون دخترا رو ببینم و همش استرس اینو دارم نکنه یه حرکتی کنه بره رو مخم نکنه صداش رو ببره بالا بعد منم داد بزنم همه نگام کنن بر علیه هم سن واقعا دیگه تحمل استرس ندارم!حالا فقط دو ساعت اونجام و ۳ روز دیگه میبینمشون ولی تحملشون رو ندارم!!

2731
در این سن طبیعیه. کتاب های روانشناسی مثبت بخون و کم کم رو خودت کار کن. تا رفتار بقیه رو اخلاقت تاث ...

تاثیر نداره همش فوقش یه هفته هست دارم روانشناس میرم البته ولی تحمل اون هرزه ها رو فردا ندارم!حالا معمولا ازم میترسن یبار یکیشون میگفت دیوونمون کردی جلو معلم عوضی در صورتی که خودشون رو مخم میرن آشغالا دلم میخواد با چاقو بکشمشون وایییییییی

2740
تاثیر نداره همش فوقش یه هفته هست دارم روانشناس میرم البته ولی تحمل اون هرزه ها رو فردا ندارم!حالا مع ...

خودتو سرگرم کن، لازم نیست حتما باهاشون دهن به دهن بشی، زنگ تفریح کتاب غیردرسی بخون. کتابی که دوست داری.

یک ماه ازشون دوری کنی دیگه دوروبرت نمیان.

آدمهای مثل خودت هم هست با اونها دوست شو. نبود هم مهم نیست. با خودت خوش بگذرون.

واسه خاطر آرامش خودت، به هیچ وجه بهشون بها نده، دهن به دهن نشو و محل نزار. حساسیت رو کم کن

2706