2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6823558 بازدید | 669315 پست
آخ جون برو باهاش چیز بخر واسه نی نی😍😍😍

آره عزیزم خودمم فکرم همینه، خداروشکر که همه این پول خرج وسایل بچه م میشه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه اگر هیدرو بودن میدیدن دیگه  فیلم عمل رو داری؟ اگر این قدر نگرانی نشون یکی دیگه بده  ...

نه فیلم ندادن بهم فقط گزارش عملم هست

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2728
عزیزم برو یه آز تیتر بتا بده پس از کجا گفتی منفیه!!؟؟ 

زینب جان خب روز۱۳ انتقال از بتا دادم منفی بود دیگه

امروز روز۱۶ بی بی چک همینجوری زدم هاله انداخته الان مثبته؟ فردا صبح میرم از میدم

خانماااا یه سوال شماها اضافه وزن ندارین؟ اگه دارین چیکار می کنین تو بارداری چاق نشین شده کابوس من&nb ...

عزیزم اگر از الان تحت نظر کارشناس تغذیه باشی عالیه 

من رفتم ولی شیطنت کردم الان 7 کیلو از اول بارداری اضافه کردم🙈🙈🙈🙈 حالا اون 5 کیلو که کم کرده بودم جبران شد بماند

ولی اگر گوش میدادم به حرفش نهایت 5 و نیم کیلو وزنم زیاد میشد که همش مال بچه بود

میگفت اگر به حرفم گوش کنی بچه ات میشه 3.5 حدودا

خودم شیطنت کردم

ازمایشم برای ۲۳مه امروز روز ۱۴انتقالمه بنظرتون ازمایش بدم یا بی بی

امروز ازمایش بده عزیزم🌷🌷جنین چند روزه بوده

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2740
عزیزم راحت وضو بگیر نماز بخون، این خون به خاطر زخم هست نه ریزش دیواره، خیالت راحت من اون موقع پرسید ...

آهان ، ممنونم زینب جونم.

خدا طفلتو برات صحیح و سالم و سربلند نگه داره

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
الهی فدات شم ایشالا کلی جنین تپل داشته باشی زود خبر بارداریت بدی

سمانه جان شماره تلفن مطب دکتر فروتن و داری؟

و چه روزهایی چه ساعتی میتونم برم بهمن حضوری دکتر هست؟🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزیزم فکر کنم اشتباه برداشت کردی  من سنش رو گفتم ک اونهایی ک این مطلب رو میخونن در جریان باشن ...

اخه منم 27سالمه همه میگن پیرشدی وبچه نداری.هفت ساله ازدواج کردم.براهمین پرسیدم.یه بارهم ای وی اف کردم😳😳  

انشالله به زودی مامان هم حالشون خوب میشه و شما هم نی نی میاری واسه سونوگرافیست کوچولوت عزیزم. امیدوا ...

ممنون عزیزم با دعای قشنگت حال آدم خیلی خوب میشه 

انشاله شما هم ب زودی زود فرشتتو تو بغل بگیری 🙏💖🌷

عزیزم اگر از الان تحت نظر کارشناس تغذیه باشی عالیه  من رفتم ولی شیطنت کردم الان 7 کیلو از اول ...

سلام عزيزم خوبي ؟ كوچولوت خوبه؟ 

ميخاستم ببينم من دارم قرص امگا٣ (١٠٠٠٠ ميلي گرم)  ميخورم روش نوشته ١٠٠٠٠ ميلي گرم اشكالي نداره؟ اكي؟ يا مدلاي مختلفي دازه؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2706