2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838689 بازدید | 670377 پست
سلام دوستای عزیزم  امیدوارم همگی خوب و خوش و سلامت باشید یه سوال داشتم، من روز۱۳ انتقال از بت ...

ای خدا دختر چرا گوش نکردی من آی یو‌آی کردم روز ۱۴ منفی شد دکتر میگفت این ممکنه درست نباشه واسه بعضی ها بتا دیر بالا میاد دوباره ۲ روز دیگه تست بده

البته من مثبت نبودم اما خیلی ها دیرتر بتاشون نشون میده چون جنین دیرتر لانه گزینی کرده

حالا نگران نباش برو فوری آزمایش بده 

مگه جنینارو جنین شناس براتون تزریق نمیکنه؟ مرکزی که من میرم اول یه ماما میاد آمادت میکنه و شستشو می ...

نه خود دکترم تزریق کرد با ماما فقط یه آقایی هم اونجا هست هر وقت شوهرم آزمایش اسپرم میده مسئولش اونه وموقع انتقال بیرون از اتاق عمل بود نمی دونم 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چی شد نتیجه پانکچرت؟ 

زینب جون دیروز پانکچر شدم، راستش نمیدونم چرا یک جایی اون پایین و یک بخیه کوچولو زدن، البته این فقط برای من بود، بقیه همه اوکی بودن. دردم یک کمی ادامه دار شد، البته میگم، من فقط اینجوری بودم، اگر کسی این پستو میخونه  نترسه 

زینب جون ۱۶ تا تخمک بهم گفتن ازم گرفتن. الهی که همشون تبدیل بشن به جنین با کیفیت.

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
2742
مگه جنینارو جنین شناس براتون تزریق نمیکنه؟ مرکزی که من میرم اول یه ماما میاد آمادت میکنه و شستشو می ...

شما هم با مثانه پر انتقال دادید؟

خانما ی ساعته میخوام ی عکس بفرستم نمیشه کلافه شدم من امروز سومین روز پریودم بود دکتر ی امپول بهم دا ...

عزيزم من زدم عاليه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2738
نه در این حد که بترسی ولی آخه یهو ذخیره 9 که 4 نمیشه  یا از اول 9 نبوده یا بعدی 4 نبوده

بعد دوسال اینطوریشده بود واینکه دوبار لاپاراسکوپی کردم یبار سه سال پیش یبارم تابستون قبل آزمایش پارسالم که آزمایش ذخیره دادم 5 بود امسال موقع میکرو 4 بود

زینب جون دیروز پانکچر شدم، راستش نمیدونم چرا یک جایی اون پایین و یک بخیه کوچولو زدن، البته این فقط ب ...

الهی عزیزم فکر کنم یه جا زخم شده با وسایل، البته خوب میشه خیلی زود فقط بهداشتو شدید رعایت کن و ازشون بپرس چی کار کنی، بخیه واژن یه سری مراعات ها میخواد

خدا رو شکر که تعدادشون زیاد بوده، ان شاء الله همشون برات جنین تپل میشن و مامان میشی به زودی😍😍😍

گلم مایعات و رژیم پر پروتیین رو یادت باشه 

بعد دوسال اینطوریشده بود واینکه دوبار لاپاراسکوپی کردم یبار سه سال پیش یبارم تابستون قبل آزمایش پارس ...

آهان، ببخشید من دائم جزئیات فراموشم میشه 

چون پرونده ایی نیست ثبت کنم حافظه هم تا حدی یاری میده 🙈🙈🙈

پس درسته همشون

زینب جون یه سوال میخوام بپرسم ممنون میشم راهنمایی کنی. ببین دکتر برا من گونال اف 300 نوشته 10 تا دون ...

لی لا جون برای اطلاعت میگم دکتر طرازی به منم روزی 300 واحد گونال داده (با توجه به اینکه فکر کنم سنمون به هم نزدیکه و من تجربه یک انتقال منفی داشتم) البته علمی و دقیق ترشو زینب جون میگه.

آهان، ببخشید من دائم جزئیات فراموشم میشه  چون پرونده ایی نیست ثبت کنم حافظه هم تا حدی یاری مید ...

ممنون عزیزدلم حق داری واقعا 😘😘میگم چیکار کنم ذخیرم بالا بره

2706