2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855305 بازدید | 671584 پست
نه گلم چه اشکالی  فقط بعد از عید همه جا نصفه بازه ها، بعد هم تو اردیبهشت ماه رمضون شروع میشه، ...

زینب جون تعداد روزای انتقال چجوری حساب میشه؟من ۱۶ ام  انتقال دادم الان روز ۵ ام؟ینی چهار روز  و نیم؟

آره عزیزم دکتر من طرازی بود  نه اطلاعی ندارم  من کل کارهام بخاطر بیماری مادرم عقب افتاد ...

خدا مادرتو شفا بده و سال های سال سایشون رو سرتون باشه.حتما در این وقفه خیری هست که نتیجشو بزودی خواهی دید.الان میخواستم یه برنامه ریزی کنم و الان باید بدونم.مطبم که فقط شنبه یکشنبه و سه شنبه ها هست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون بهارجون والا نمیدونم شانسیه یا واقعا مشکلی هستو ازش بیخبریم که اینجوری میشه، من که امروز زنگ ...

واقعا خوب کاری کردی عزیزم ما که اصلا نمی دونیم جنین شناس کیه مرد یا زنه چه شکلی فکرم نکنم بشه باهاش حرف زد واقعا آدم باید بفهمه مسکل از کجاست وقتی همه چی دکتر میگه خوبه پس چرا نشده یا هم اینکه اینم شانسه 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2731
آفرین بهش. چه جالب مادر شوهر منم دقیقا همینجوریه..سالهاست نمیزاره من چیز سنگین بلند کنم.ایشالا خدا ب ...

انشاالله عزیزم ...❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
خدا مادرتو شفا بده و سال های سال سایش رو سرتون باشه.حتما در این وقفه خیری هست که نتیجشو بزودی خواهی ...

ممنونم عزیزم انشاله سایه عزیزان شما هم بالاسر تون باشه با سلامتی کامل سالیان سال 

آره متوجه میشم 

کاش تو تاپیک بیماران طرازی ی سوال کنی ک اطلاع دارن با خیر؟؟ 

یکی از اون آزمایش ها غلط بوده شک ندارم ولی خب سیکل کوتاه هم بی ربط انتخاب نکرده برات  امیدوار ...

آزمایش هم مگه دروغه😳😣

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
سلام بچه ها .دیروز روز ۸پریود بکدم و ۲۴تا تخمک داشتم خیلی نگرام هایپر نشم و انتقال جنینم عقب نیوفته ...

سلام عزیزم هایپر که همین الان هستی و انتقالت هم اصلا به صلاح نیست این سیکل باشه 

فقط رژیم پر پروتیین رو داشته باش که عوارض هایپری سراغت نیاد

واقعا خوب کاری کردی عزیزم ما که اصلا نمی دونیم جنین شناس کیه مرد یا زنه چه شکلی فکرم نکنم بشه باهاش ...

مگه جنینارو جنین شناس براتون تزریق نمیکنه؟

مرکزی که من میرم اول یه ماما میاد آمادت میکنه و شستشو میده بعد دکتر متخصص آی وی اف میاد اون کاتتر رو تنظیم میکنه بعدش جنین شناس میاد تزریق میکنه و میره، من سریه اول مرد بود دو سریه اخر خانوم بود خداروشکر، خانوم راحتتری بالاخره

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
آفرین بهش. چه جالب مادر شوهر منم دقیقا همینجوریه..سالهاست نمیزاره من چیز سنگین بلند کنم.ایشالا خدا ب ...

مادر شوهر منم همینطوره 

ولی هر از چندگاهی زنگ میزنه میگه خواب دیدم بارداری که آمار بگیره 

البته ما فعلا به همه گفتیم خودمون بچه نمی خوایم فعلا ولی خوب تا ابد که نمیشه اینو گفت

الان به من آمپول پروژسترون دادند روزی دو تا... به اصافه ی دو تا استرادیول......امپول رو با هم بزنم؟ ...

آره گلم آمپولا با هم

فقط استرادیول چرا داد؟ دوست دارم علتشو بدونم چرا گاهی تو انتقال فرش استرادیول میدن

2706