2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855535 بازدید | 671593 پست
خیلی سخته خدا بهت آرامش بده منم همش همینو میگم دوباره شروع کنم نتیجه نگرفتم چی دیگه طاقت ندارم واقعا

ممنون بهارجون

والا نمیدونم شانسیه یا واقعا مشکلی هستو ازش بیخبریم که اینجوری میشه، من که امروز زنگ زدم آزمایشگاه وقت گرفتم برم با جنین شناس صحبت کنم بگم اینهمه هرسری میگید جنینات خوبن واقعا خوبن یا همینجوری برای دلگرمی میگین، تا تکلیفم روشن نشه دیگه انتقال نمیدم چون فایده نداره

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبلا چندسال پیش ذخیرم9 بود وپلی کیستیک بودم دکترم به من گفت تا خودتو لاغر نکنی کاری برات نمی کنم ...

یکی از اون آزمایش ها غلط بوده شک ندارم

ولی خب سیکل کوتاه هم بی ربط انتخاب نکرده برات 

امیدوارم دفعه بعد هر کاری میکنه جواب بگیری ولی میدونم حسابی باید مانور بده رو سیکلت 

بهار جان حتما پیگیری کن... من با ذخیره حدود1.7 گونال روز 225 واحد هم مثل سینال جواب داد برام حالا ب ...

نمی دونم والله اصلا از این چیزا سر در نمیارم دکتر به من می گفت موقع سونوگرافی که آمپولارو میزدم همه چی خیلی خوبه عالیه 11 تا هم تخمک داشتم میگفت سه تا جنیناتونم کیفیتش بالاست نمی دونم مشکل کجا بود

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2731
چرا دیگه آمپول پروژسترونو داره که از سه یا 5-6 روز مونده به انتقالت شروع میشه، آمپول انوکساپارینم بع ...

بازم خوبه مثه سیکل پانکچر نیست

واسه اینکه سر ساعت بزنم هر روز مرخصی ساعتی مجبور بودم بگیرم

واقعاااا که....چه پررو...مگه خودش دختر نداره؟تازه اگرهم دختر نداره نمیفهمه که تو خودت الان کاراتو بز ...

حالا خداروشکر من ازین لحاظ شانس آوردم، البته مادرشوهرم نمیدونه دارم ای وی اف میکنم ولی بنده خدا همینجوری ام اصلا نمیذاره چیزیکه یه کوچولو سنگینه یا کاری که بهم فشار بیاد انجام بدم فوری میگه نه تو دست نزن، بنده ی خدا پیش خودش میگه شاید یه دری به تخته خوردو این باردار شد یه موقع بخاطر کار مثلا جوری نشه، خودمم دلم میسوزه براش، نمیدونه مشکل بالاتر ازین حرفاست😔

یکی از اون آزمایش ها غلط بوده شک ندارم ولی خب سیکل کوتاه هم بی ربط انتخاب نکرده برات  امیدوار ...

نمی دونم فقط از خدا می خوام به اونجاها دیگه نرسه خودش برام معجزه کنه ممنون عزیزم 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
دوستم یه سوال :اگه اشتباه نکنم دکترشما طرازی بود؟ اطلاع داری که دکتر دی ماه هستش ؟از این بابت میگم ک ...

آره عزیزم دکتر من طرازی بود 

نه اطلاعی ندارم 

من کل کارهام بخاطر بیماری مادرم عقب افتاد وگرنه باید همین ماه و هم ماه بعد حتما میرفتم 

زنگ بزن از منشی بپرس 

حالا خداروشکر من ازین لحاظ شانس آوردم، البته مادرشوهرم نمیدونه دارم ای وی اف میکنم ولی بنده خدا همین ...

آفرین بهش. چه جالب مادر شوهر منم دقیقا همینجوریه..سالهاست نمیزاره من چیز سنگین بلند کنم.ایشالا خدا بزودی مارو غافلگیر کنه و دوتا نی نی سالم و صالح بهمون بده.

بازم خوبه مثه سیکل پانکچر نیست واسه اینکه سر ساعت بزنم هر روز مرخصی ساعتی مجبور بودم بگیرم

آره دیگه اتفاقا انتقال یه جوریه انگار ذوق داری بخاطر آمپولا زیاد اذیت نمیشی هرچند من این سری به امپول پروژسترون حساسیت دادم اذیت شدم

سلام دوستای عزیزم 

امیدوارم همگی خوب و خوش و سلامت باشید

یه سوال داشتم، من روز۱۳ انتقال از بتا دادم منفی شد و داروهامو قطع کردم دکترم گفت ادامه بده روز۱۶ باز از بده من گوش نکردم دبگه گغتم مثبت بود روز۱۳ هم باید نشون میداد اما امروز روز۱۶ انتقالم هست بی بی چک داشتم همینجوری زدم یه هاله انداخته که به زور دیده میشه!!! همچین چیزی میشه اصلا؟ من دیگه داروهامم قطع کردم ۳ روزه یعنی مثبته؟ چکار کنم؟

2706